Wpis z mikrobloga

A co jeśli jednak Robert wybierze Haasa na symulator plus piątki? Grosjean podpisał kontrakt, ok. według mojej teori mogła to być decyzja na zapewnienie sobie kierowcy na pierwszą część sezonu i o ile zespół byłby zadowolony z Roberta pracy (w treningach mógłby pokazać prędkość), to w trakcie sezonu mógłby wskoczyć za niego. To, że Grosjean będzie miał sinusoide, to #wiadomo i chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Tak tylko głośno myślę... xD
Czy Grosjean podpisał roczny kontrakt?
#f1 #kubica #powrutcontent
  • 23
@szunis: A jak to się ma do plotek o zamiarze sprzedaży zespołu Saudyjczykom po sezonie 2020? Jeżeli to prawda, to nie wiadomo, w jakiej formie i składzie zespół wystartuje w sezonie 2021. Czy nowe kierownictwo zechce kontynuować współpracę z Robertem itd. Haas to jedna wielka niewiadoma, a wydaje mi się, że RK szuka stabilizacji.
@Kejran Jeżeli na serio chcą poprawić osiągi i chcą zostać na 2021, to taki wybór byłby bardzo uzasadniony. Oczywiście zakładam czyste intencje Steinera. W ogóle wydaje mi się, że on nie był za przedłużeniem kontraktu z Grosjeanem, skoro już w trakcie sezonu rozmawiał z bosem o zwolnieniu kierowcy. Sytuacja może być czysta, Robert udowadnia, że jest lepszym kierowcą i w dodatku wnosi coś więcej do zespołu niż sama jazda. Wybór między nim
@Morenk4: Stabilizacji w tym sensie, że zmarnował dwa lata powrotu w Williamsie i dalej jest w punkcie wyjścia. Nie sądzę, aby Haas dawał lepsze perspektywy, kiedy sami nie wiedzą, co się dzieje z ich autami i dziwnym trafem wciąż nie mogą zdecydować się na zmianę składu, choć śmieje się już nich cały świat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szunis: juz zapytać nie można? Pewnie nikt z was nie wie jakie są potencjalne kwoty. O tym kto go przyjmie można pomarzyć, pewnie nikt, Haas ma komplet
Gdyby Steiner chciał Grosjeana czy innego kierowcę na pół sezonu to spokojnie mógłby poczekać do końca sezonu. Gdyby Haas chciał Kubicę i Orlen to też by poczekali do końca sezonu.
@szunis: Gdybyś o zdanie pytał mnie, osoby która się nie zna, to powiedziałbym, że lepszym wyborem jest Racing Point. HAAS będzie drugim Williamsem i jazda w kolejnej taczce nie daje kompletnie nic. Wygrożąnie kogoś z teamu również. W RP nie ma opcji nikogo wygryźć, ale ma opcję pokazać prędkość pozostałym zespołom. Co prawda to tylko testy i czasy się nie liczo, ale kto będzie wiedział, ten będzie wiedział. Wolałbym żeby pojeździł
@maateusz123: Albo np. Grosik zrobi sobie małą krzywdę, przy kolejnym dzwonie. Źle mu nie życzę, ale ile razy.mozna tak bez szwanku wychodzić... Wystarczyło by malutkie wybicie paluszka