Wpis z mikrobloga

warto dokona cyberpunku refleksji: zgadzasz sie z postulatami jakiejś partii, a mimo to (zgaduje) nie chcesz na nia glosowac?


@slapdash: a co jeśli te postulaty to mniejszość, a kryterium oceniania jest w uznania wadliwe?
  • Odpowiedz
@S7-1500, @gladagugu: No dokładnie to – mnie bardziej ciekawi, czy moje oszczędności (plus to, co zarobię w międzyczasie) za 5 czy 10 lat wystarczą na wkład własny na zakup mieszkania, czy na dwa bochenki chleba i dwadzieścia deko pasztetowej.
@RobieInteres: No i #!$%@?. Głosujemy na lewicę, wyciągamy z szuflady Janusza Palikota i dajemy 500+ dla każdej kobiety, żeby sobie kupiła wypasiony wibrator. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pangia - @S7-1500, @gladagugu: No dokładnie to – mnie bardziej ciekawi, czy moje oszc...

źródło: comment_Rjt1duTKrD3im5Dd8sCkHG0Yew7XDBxw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo w Polsce ciężko o rozdział światopoglądu od gospodarki


@MPXD: W sumie coś w tym jest. Skoro nazywa się antyklerykałem takiego Zandberga, który mówi, że chce renegocjacji konkordatu, wyprowadzenia religii ze szkół i opodatkowania księży…
  • Odpowiedz
warto dokona cyberpunku refleksji: zgadzasz sie z postulatami jakiejś partii, a mimo to (zgaduje) nie chcesz na nia glosowac? To wg jakich kryteriow glosujesz?


@slapdash: nie wszystkie poglądy mogą mieć tą samą wagę. Nie mam nic do homosiow ale póki co ważniejszy jest dobry rozwój gospodarczy państwa.
  • Odpowiedz
Dejcie mnie partie która będzie działać w kwestii klimatu, pójdzie w atom, da ludziom swobodę i zachowa trójpodział władzy to na nich zagłosuje. Konfederacja jest odklejona z tym żeby ludzie mogli brać wszystkie leki w aptekach (leczenie przeziębienia lekiem używanym w szpitalach w ciężkich przypadkach? Czemu nie!) Czy z szczepionkami i zmianami klimatu (naukowcy klamia!) A kończąc na dobrowolnym zusie (Halina, ni mamy pieniędzy, musimy robić do końca życia, okradli nas oneoneone).
  • Odpowiedz
@Pangia prosta sprawa, te porównywarki pokazują tylko programy wyborcze partii, a nie ich przeszłość czy teraźniejszość. Nie pokazuje też prawdopodobieństwa realizacji tych obietnic, co w przypadku wszystkich partii jest tylko i wyłącznie kiełbasą wyborcza. Więc to trochę gówno warte jest, nie przejmuj się.
  • Odpowiedz