Wpis z mikrobloga

@Mireczek3 Ciekawy jestem czy uda mi sie zagescic cos wlosy swięta trójcą, zmierzam ku nw5, łysieje równomiernie na całej zajętej strefie ( korona i przod ), mam jednak spore przeswity przez strasznie cienkie wlosy, ktore dodatkowo tak jakby tracą pigment. Wszystko posypalo sie w ciagu 3 lat :/
@Excalibue: Łysienie to #!$%@?, trzymam kciuki, żebyś miał takie rezultaty po finie jak ten gościu
https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/so-my-results-with-finasteride-after-6-months-pics.107836/

Pamiętaj tylko, że przez pierwsze 3 mieś stan włosów może się nawet pogorszyć, bo może występić tak zwane linienie/ shedding. NIe ma co się tym znacząco przejmować i trzeba brać leki dalej i czekać na rezultaty.

Ile masz lat?

Powodzenia Miras ^^
25lvl. Szkoda, że tak pózno sie opamietalem, myślałem ze zachowam wlosy do starosci jak dziadek, ktorego jestem kopią :) Zobaczymy co wyjdzie po roku, jesli nic nie da, trzeba inwestowac w przeszczep w Turcji :/ Łysa glaca niestety kompletnie mi nie pasuje.
@MrBanana: Znośnie, jak jestem świeżo obcięty to wydaje mi się, że wygląda to całkiem ok, jak zarosną mi boki to już różnie. Ale ogólnie stan się nie pogarsza chyba, nie mam pojęcia czy poprawia, ciężko porównywać ze zdjęć.
@Major_Kogz: Ja już biorę Fina + Minox + Dermapen + Nizoral i teraz jeszcze doszedł Dut xD Tu już wleciała chyba najmocniejsza mieszanka na jaka mogę sobie pozwolić :D I jako tako jest znośnie, ale nadal chciałbym minimalnie zmniejszyć zakola.