Wpis z mikrobloga

Valencia 2010
Arsenal 2011
Brazylia 2012
Bilbao 2015
USA 2016
Nigeria 2018
Betis 2019

Przypomnijmy: Messi nigdy nie wygrał nagrody na najpiękniejszego gola na gali FIFA.

Niektórzy mają za dużego kija w dupie, albo wolą przypadkowe bramki niż prawdziwy piłkarski geniusz jak w meczu z Bilbao. Oczywiście chodzi mi o bramki typu Pavard na MŚ 2018, bo chyba tylko ktoś niepoważny myśli, że on tam celował.

#pilkanozna #mecz #fcbarcelona
tomekwykopuje - Valencia 2010
Arsenal 2011
Brazylia 2012
Bilbao 2015
USA 2016
Ni...
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomekwykopuje: A jak w 2018 nagrodę dostał Salah za swojego kartofla jakich dziesiątki co sezon?

A przewrotki Bejla i Ronaldo zostały olane. Bramka Bejla (w finale Ligi Mistrzów!) nie była chyba nawet nominowana.

Często widać autyzm już przy samych nominacjach..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adzioq: No ja byłem pewien, że w 2018 walka o gola sezonu rozegra się pomiędzy Balem i Ronaldo, a tutaj taki zonk, bo akurat wtedy Salah był popularny to trzeba mu dać jakąś nagrodę chlip chlip ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

@tomekwykopuje: Nigdy nie zrozumiem co wedlug ludzi bylo takiego pieknego w golu z Nigeria i nie wiem czemu za to mialby dostac nagrode za najpiekniejsza bramke. Chociazby w tamtym roku Bale i Ronaldo strzelili gola 100x ladniejszego. Ale zniektorymi pelna zgoda - czasem jest smieszne jakie gole wybieraja. Jesli Messi nie dostanie nagrody za mecz z Betisem to beda jaja XD
  • Odpowiedz