Wpis z mikrobloga

@Krol_Dzielni: wrzucilem w pierwszym screenie ze mam tam zaznaczone, co trzeba a i tak mi wywala zapytania z #!$%@? samsung pass. Doszedlem do tego jak sciagnac i zainstalowac ten plugin z githuba, ale i tak nie moge tego zrobic bez karty pamieci. Trzeba wrzucic pliki z tym pluginem do folderu keepass2android/plugins problem polega na tym, ze nie ma czegos takiego w menedzerze plikow. Moze bylo by to po podlaczeniu do komputera
@Krol_Dzielni: sprawdzalem na chrome i nie dziala. Wyczyscilem dane w samsung pass i przy pierwszym zapytaniu byla opcja zeby nigdy nie uzywac. Testuje lastpass, nie jest to idealne ale jak narazie dziala.
Nie korzystam z chrome, bo zle obsluguje tryb nocny, ktory jest dla mnie wazny bo mam swiatlowstret i inne choroby oczow xD moze jak wejdzie android10 gdzie jest zaimplementowany tryb nocny to bedzie to lepiej dzialalo.
@mystichussar: @Krol_Dzielni: sprobowalem i tez nie chce to dzialac. Poddalem sie i przerzucam sie na chrome to dziala najlepiej ze wszystkiego i jest dostep do listy hasel. Moze sa jakies ciemne skiny albo jakos sie da wlaczyc ten ciemny motyw.
Ten lastpass tez czasem sobie dzialal, a czsem nie.