Wpis z mikrobloga

Byłem dziś 3 raz na siłowni w tym roku, gdyż dopiero zaczynam przygodę i dziś spotkała mnie bardzo przyjemna sytuacja, otóż próbowałem dziś pierwszy raz wykonać martwy ciąg(ćwiczę FBW). Pan kompletnie nieznajomy sam z siebie podszedł i krok po kroku powiedział, i pokazał jak to ćwiczenie wykonać, obserwował mnie i zwracał uwagę nad czym powinienem popracować, w czasie, gdy wykołowywał swój trening i poświęcając mi kupę czasu. Jestem wdzięczny tej osobie za tak bezinteresowna pomoc i chciałem się po prostu podzielić czymś miłym z początków przygody z zdrowym trybem życia. Ogólnie atmosfera na siłowni bardzo fajna, zupełnie inne twarze, niż te widziane na ulicach.

To czego doświadczam w ostatnim czasie i do czego zachęcam osoby, które jeszcze nie ćwiczą do posmakowania tego wspaniałego uczucia po wyjściu z siłowni a zwłaszcza w połączeniu z sauną.
Co ciekawym w książce siła nawyku, wyczytałem, że rozwój fizyczny jest często kluczowym nawykiem, który pomaga kontrolować i lepiej sobie radzić w innych sferach życia. Zauważam to również u siebie. Przed siłownia zacząłem ćwiczyć #kalistenika i biegać dwa tygodnie.

#mikrokoksy #sport #zdrowie #silownia #fbw #sauna #dieta #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 45
@zapytaniemo: Ja już chodze rok i troche żałuje straconego czasu i pieniędzy, bo prawie nie widac różnicy (wczesniej trenowalem kalistenike, wiec pierwszomiesięczne przyrosty miałem za sobą)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: też robię fbw sakera i efekty możesz zobaczyc e którymś z moich wpisów. robiłem rożne #pokazforme . jesli ich nir masz to albo slabo technicznie, za maly ciezar, zla dieta lub brak
@durabolin Nie mam diety. Podchodzilem troche do liczeniankalori ale kurde tak sie nie da... Jak mam liczyc ziemniakinwnzupie albo kawalmi masla ktorym smaruje chleb :P

Staralem sie tylmo zrec wiecej no i glownie to krece sie kolo tego: ryz, makaron, ziemniaki, wątroba, ser twarogowy, jaja, chleb. No i obiedy od matki, typu zuoa ryzowa, jarzynowa, zmiemniaki ze schabowy m i sorówką itp. Do tego jeszcze mam bialko z bulkpowders, ale oszczedzam i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: białko w proche to suplement diety. co chcesz suplementować jak nie masz diety?

jak trzymać diete? normalnie. gotuj sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
białko w proche to suplement diety. co chcesz suplementować jak nie masz diety?


@mapache: No, ale to nie ejst tak, że po prostu moge sobie w tym proszku dostarczyć białko, ktorego nie dostarczyłem w żarciu? Co za roznica, czy wezme go z jaj czy z proszku?
"Nie mam diety. " tyle w temacie


@durabolin: Ale często słyszem od znajomych chodzących na siłke, że nie maja diety, ale jakoś rośli

Nie wystarczyloby po prostu dużo żreć?