Wpis z mikrobloga

Pewnie większość z Was miała taki problem. Nie mogę sparować do mihome oczyszczacza air purifier 2s. Serwery chińskie, mam też inne urządzenia pod tymi serwerami.
Mihome z telefonu nie widzi mi urządzenia, z tabletu tak. Mam sieć 2ghz. Z tabletu jak dodam urządzenie to mogę tylko wyłączyć i włączyć. Mam komunikat "nie udało się zainicjować urządzenia (7)". Jakieś rady?

#xiaomi #mihome #airpurifier2 #xiaomilepsze
  • 10
@szpoq: Udało się coś zdziałać,. ale problem leży w serwerach chińskich i europejskich. Jak ktoś ma wskazówki jak przenieść urządzenia z serwera A na serwer B to będę wdzięczna.
PS. air 2s był widoczny w serwerach europejskich a nie chińskich, roznila się nazwa wifi przy parowaniu.
@zolwik89: dzięki :) Słyszałam o tej apce jakiś czas temu, ale jej nie próbowałam. W sumie jestem ciekawa co siedzi w tej apce w kodzie itppp ;-) Zboczenie zawodowe.
wyczytalam na jakims forum ze 2s nie dziala z wersją 5.6.6.

Troche boje sie w to klikać, ruski serwer :)
@Emulsja od ponad pol roku ją mam i też mam 2s. W tej właśnie wersji poprawili automatykę.
Decyzja należy do Ciebie ale przy rozbudowywaniu systemu będziesz żałowała, że zainstalowałaś ja tak późno ( ͡º ͜ʖ͡º)