Wpis z mikrobloga

Ładni nigdy nie zrozumieją brzydkich. Nigdy nie zrozumieją jak to jest, nie znają tego uczucia. Ładni ludzie są odbierani jako inteligentniejsi, sympatyczniejsi, milsi i w ogóle milion innych cech - tylko dlatego, że są ładni. Ładni się podobają ludziom tylko dlatego, że mają twarz o określonych rysach. Ładni są po prostu bogami, a bóstwo nigdy nie zrozumie co to znaczy być zwykłym śmiertelnikiem, takim jak my. Ludzie ładni są według mnie z innego świata, takie mam do nich podejście. . Nie wiem czy to wybrzmiało, więc powtórze. Ludzie ładni są z innego świata. Powtórzyć jeszcze raz?

#przegryw #uroda #zalesie #gorzkiezale #thachi
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: brzydcy nigdy nie zrozumieją ładnych. Nigdy nie zrozumieją jak to jest, nie znają tego uczucia. Brzydcy ludzie są odbierani jako przeciętni - tylko dlatego że są brzydcy. Brzydcy nie podobają się innym, dlatego nikt ich nie porząda jak zabawkę do wykorzystania na jedną noc. Ładnych porząda się głównie jako obiekt seksualny, nikogo nie interesuje ich charakter, zainteresowania, zdobyte życiowe doświadczenie - zaliczyć i zapomnieć. Brzydcy są po prostu ludźmi, którzy
@Meitantiev: *pożąda
Żądza rządzi.

Ładni mają lepiej i to nie tylko w sytuacjach wynikających z pożądania seksualnego. Ludziom ładnym akurat przypisuje się podświadomie lepszy charakter.
Ładni ludzie mają znacznie więcej opcji niż ludzie brzydcy - jeśli coś jest dostępnego dla brzydkiego, to także ładny ma taką opcję.
@Meitantiev: Kolega u góry skomentował twoją wypowiedź, nie chcesz z nim wejść w polemikę? chce to zobaczyć.

A 6/10 to chyba znośnie, ale każdy inaczej rozumie tą skale i inaczej postrzega swoj wygląd, więc równie dobrze mozesz byc 4 a mozesz być i 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Passarinho: ja wychodzę z założenia, że piękni i inteligentni, świadomi swojego jestestwa, uduchowieni oraz emocjonalni mogą mieć znacznie gorzej. Wczuj się w sytuację kiedy jesteś takie 11/10. Lochy mają na Twój widok kisiel w majtkach na sam widok. I wyobraź sobie, że taki zagubiony i uczuciowy anonek oczekuje od swojej paetnerki bądź przyjaciół związku głęboko emocjonalnego, a nie opartego jedynie na tym ze pociąg seksualny przyciąga do niego puste loszki a
@Meitantiev: Tutaj zakładasz, że ktoś ładny jest osobą całkowicie pasywną i wszelkie interakcje jakie ma z ludźmi wynikają jedynie z działań innych osób.
Jeśli osoba brzydka może jedynie nawiązać sensowny kontakt z inną osobą brzydką, to co stoi na przeszkodzie, żeby ten ładny wyszedł z inicjatywą i nawiązał kontakt z brzydką, uduchowioną osobą? Oczywiście to nie działa w dwie strony: brzydcy nie mają przywileju wyboru ładnych ludzi, tylko oni są wybierani