Wpis z mikrobloga

@donOGR: oni jeszcze robia to samo gowno? Kiedys gadal z sensem ale w pewnym momencie #!$%@? mu od pieniedzy i wartosciowy kontent o Japonii szybko zniknal na rzecz przechwalek jakich super filmow i gdzie to on nie robi, co zezarl itp Zablokowalem dziada juz dawno. To z Kasia poziomem dorownuje pudelkowi a przeciez nie jest debilem. Niepotrzebnie robi z siebie gwiazde i pozuje.
@donOGR kurde takiego rozstania to jeszcze nie widziałem, az mi się przypomina jak pajac friz się rozstał z poprzednią jak płakał, a dziewczyna nie wytrzymała tego, że się zmienił i tylko kasa s głowie mu była i nie wytrzymała tego by być maszynką do zarabiania pieniędzy, po tym nakręcił filmik jaka ona jest podła, kolejna znalazł i kasa kasa i tylko tyle u niego, a u gnociarza? Żyli sobie cicho w związku,
@donOGR: dobra dobra ale trochę jednak przykro widzieć jak media podchwytuja jakaś kolejna patologię z Youtuba pod tezę że YT to banda zjebow, a o tym co wyczynia nasz zespół na Grenlandii pisać nie ma komu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xVolR: dobra bo nie wytrzymię męczy mnie to już od kilkunastu miesięcy odkąd pierwszy raz zobaczyłem twoje konto. Czemu masz nick jak youtuber xVoIR tylko zamiast dużego "i" masz małe "l"?
wszystko rozumiem ale ze co? ona juz sie nie chce z nim ruchac? gdzie tu problemy nie wiem?
@trll: pewnie wlasnie glownie pod publiczke by zarobic jakis hajs na tych placzach xD
@OzaweNakashi: nie wiem kogo obchodzi, zawsze byl nikim, jego kanal byl sciekiem w ktorym zaslanial 2/3 ekranu i cos #!$%@? o tym ze mieszka w japonii. to widzowie maja #!$%@? w banii ze to ogladaja wiec nie dziwne
@noshieeeeeeet:

bądź w związku 4-5 lat

zawsze pomijaj temat, nie okazuj nigdy czułości publicznie, nawet raz zaprzecz, że są razem

rozstań się 13 miesięcy temu

wypuść film po tych 13 miesiącach dla fanów gdzie opowiadacie swoją historię bez intymnych szczegółów czyli co de facto spowodowało koniec

miej łzy w oczach po nagraniu epilogu-pożegnania dla widzów na koniec waszej relacji

bądź oskarżany przez wykopki o wykorzystywanie prywatnej relacji do zbijania atencji


??!?!