Wpis z mikrobloga

@nero_73: @fxmike: @gdziemojimbuspiatka: @RaV_Oyabun: @Jogii: @dzwiedz3000: @jan_pezus:

I powiem Wam skąd tę #!$%@?ę wytrzasnąłem. U mnie w mieście (#otwock) był jakiś tam piknik wojskowy. Zobaczyłem że któraś tam jednostka ma takie buty, spodobały mi się... Ale brak membrany mnie zdziwił. I metki. Metka pomyślałem że mogła być tylko na prawym bucie, a na zdjęciach w necie najczęściej jest lewy - ale taka ordynarna zrzynka
E.....2 - @nero73: @fxmike: @gdziemojimbuspiatka: @RaVOyabun: @Jogii: @dzwiedz3000: @...

źródło: comment_Dd6nh9NUIIKYL0i1qk8BZzD9CS8OI5CO.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Encepence2: mogą tyle ważyć to w końcu buty taktyczne a nie trekingowe więc różnią się trochę materiałami. Nie wiem czy dalej tak jest ale Salomon niby jest trochę jak north face czyli stał się popularna marką i bardziej są z tego adidasy niż dobre buty. Robią niby dobry sprzęt do biegania i to co jest z wysokiej półki. podobne opinie słyszałem o 5.11 ale nie dam sobie za to ręki uciąć
@dzwiedz3000 co oznacza, ze to sa adidasy a nie dobre buty? Bo waza duzo mniej? Czlowiek czuje sie jak w adidasach to nie znaczy, ze to sa adidasy. Mozna przeleciec w nich 50km z 20kg i nie masz odciskow, nie czuc kamieni, szyszek pod podeszwa, sa ultra wygodne i membrana rzeczywiście dziala. Wiec z tym, ze nagle stali sie popularni i zaczeli robic "adidasy" mocno sie nie zgadzam, mowie o gtx forces,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jan_pezus: no i właśnie o to mi chodziło żeby wypowiedział się ktoś kto ma o nich jakieś zdanie. Ja wiem tylko, że robią dobre buty do biegania po górach ale nie słyszałem opini o tym żeby zrobili ostatnio jakieś #!$%@? treki czego nie mogę powiedzieć o salewie meindlu czy lowie bo dużo osób mi te buty poleca jako właśnie bardzo wytrzymałe i na dłuższą metę.