Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #antynatalizm #mizantropia

Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.

Na zawsze pozostało wam #!$%@?ć w Januszexie, ażeby na starość skończyć jak obecni emeryci, których zajęciem jest narzekanie na choroby, stanie w kolejkach w przychodni i siedzenie na ławce.

Życie 99% ludzi na Ziemi nie jest warte przeżycia.

Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabke: kurde no i smutłem bo masz rację i też czuję, że młodość przecieka mi między palcami, różnica jest taka, że w sumie to mam #!$%@? na pieniądze, a zamiast nich chciałbym mieć taką zgraną paczkę dobrych przyjaciół
@Rabke: aaa tam co to za zycie. To taki #przegryw tylko, ze jego piwnica jest pokryta zlotem. Znajomych kupuje, prostytutki na chate bierze, co tu zazdroscic. ,,Przyjaciele" namowia tego bezrobotnego bogacza na biznes, wydymaja go tak, ze zostanie z problemami.

Aha i zyj w strachu, ze cie napadna, bo trzeba przeciez lansowac sie na insta.

A tak sobie zyjesz w realu prawie jak anon, znasz wartosc pieniadza, troche cebulisz,
@kruszon_: wypadki wiadomo, ale samobójstwa to chyba ktoś na nim robi. Nie wierzę że beztroski miliarder który dostał kasę może mieć depresję, chyba że uwarunkowaną genetycznie to tak
@Annaroth: no tak, jeżeli nie jesteś bogaczem to na zawsze będziesz niewolnikiem swojej pracy albo kredytu, a twoje możliwości będą zawsze ograniczone w materialny sposób. Zamiast korzystać z życia to połowę zmarnujesz siedząc w korpo i słuchając #!$%@?. A taki syn milardera? On nic nie musi, on żyje. A jak pracuje to dlatego, że chce, a nie że musi.
Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.


@Rabke: Najpierw się #!$%@?łem. Później przypomniałem sobie o ideologii XD i mi przeszło. Po #!$%@? się tym martwić. Jestem (jesteśmy) tu
Kolega @Rabke: Wspaniale pokazuje dlaczego tag #antynatalizm nie jest kompatybilny z tagiem #przegryw
Żale typu jestem biedny. Hlip hlip
Nie mam dziewczyny, nie jestem atrakcyjny
(mimo tego ze urodzil sie w kraju gdzie jest szybki wzrost gospodarczy i to niezly grunt na biznes)
Op chcialby przeżyć zycie wyciskajac je jak cytryne i jak najbardziej z niego skorzystac ale nie moze bo jest #!$%@? dlatego sadzi ze prokreacja jest moralnie zla bo