Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Osrakek88: żadna, #!$%@?, rzeźnia. Rzeźnia była dobra kilka lat temu. Teraz poszli w masówkę i podgotowywanie przed grillowaniem. Zmniejszyli też porcje

Jak trzy lata temu jeszcze sama je polecałam, tak teraz to odradzam. Nie za tę cenę, nie ta jakość.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Osrakek88:
Co innego? Zeberka w sosie JD w Well Done na Kaziku lub zeberka w Meat and Go na dolnych mlynow

Wprawdzie nie wyglądają jak w rzeźni, bo te z rzeźni już tylko fajnie wyglądają, ale smak mniam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Osrakek88: tak. Idą teraz na akord a nie grillowanie od a do z. Zdecydowanie teraz gorzej smakuja, jak mięso piklowane. Nawet mój znajomy Rzeźniożerca ktory byl ich fanbojem teraz ich bojkotuje za droge na skroty. Nie wiem czy tez kwestia smaku nie wynika ze zmiany dostawcy, ale na pewno porcje sa mniejsze i inaczej przyrzadzane. Juz lepiej isc do Kompanii na golonko po wegiersku :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bugg: czego nie rozumiesz z mojego żarciku? :D Tak, rzeźnia juz jest jak Kompania, zdecydowanie jednak już wolę kompanska golonko niz peklowaneez zebro :) Rzeźnia jest przereklamowana i jak ostatnio wziepam tam znajomych, to trochę czułam sie rozgoryczona spadkiem jakości. A oni nie mieli efektu wow.

@wodnekule: w necie jest menu. Opinie sa podzielone, mnie tam smakuje. Ceny znośne. Słyną z gigant sznycla, ale ja za nim nie przepadam, bo
  • Odpowiedz