Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 890
Mirki, jutro mam bardzo ważne spotkanie z dziewczyną w której zakochany jestem po uszy i zamierzam jej o tym jutro powiedzieć (ʘʘ) powinienem spać już 2h temu a aktualnie stoję na balkonie i pale papierosa bo mam lekkiego stresa, dajcie plusika dla otuchy dla mireczka
  • 105
  • Odpowiedz
@twinzpl moja rada - nie mów że ją kochasz, ale że bardzo Ci się podoba/od dawna Ci się podoba . Z doświadczenia wiem, że mówiąc to zbyt wcześnie można ją wprawić w zakłopotanie i nie wiadomo jak wtedy wyjdzie z tego natłoku myśli. Z drugiej strony znasz ją lepiej, więc ostatecznie sam musisz zdecydować. Powodzenia mireczku ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Będzie tak latać latać, kiedy ja będę na studiach 60km dalej i w końcu znajdzie kogoś na moje miejsce, a ja co będę mógł zrobić, nic, w końcu razem nie jesteśmy xD sory chłopaki, życie mnie już paru rzeczy nauczyło xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#!$%@? poza tym ile mogę czekać, byliśmy nawet razem na wakacjach, spaliśmy w 1 łóżku, ile razy u niej spałem i vice versa to już nie zlicze xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toszeron: lubi się całować z osobami co paliły papierosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to nie jest nałóg, paczka idzie mi w ciągu tygodnia czy nawet więcej. Po prostu czasem sobie zapale
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@enignes: znamy się ponad 3 miesiące, od tego czasu często się spotykamy, albo to już czas najwyższy, albo ten czas nigdy nie nadejdzie. Jedziemy coś zjeść jeżeli o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz