Wpis z mikrobloga

Mam problem z komputerem. Teraz w nocy zostawiłem włączony komputer, bo sciagala mi się Fifa20 i w między czasie włączyła się aktualizacja Windowsa. Problem w tym, że na 64% wyskoczył jakiś błąd i teraz po włączeniu komputera nic się nie dzieje i nie ma kontaktu z monitorem, cały czas na monitorze wyskakuje "brak połączenia". Nie powiem wam jakiś to był konkretnie błąd, bo przebudziłem się teraz i jeszcze zaspany od razu wcinałem "ok"... Mogę jeszcze powiedzieć, że dzień wcześniej wyskakiwaly jakieś komunikaty, że coś tam wygasa i system chciał abym zresetowal komputer. WIN10

#komputery #programista15k #systemyoperacyjne #windows #windows10
  • 12
  • Odpowiedz
@zelo1234: Uszkodził Ci się sektor rozruchowy, z którego uruchamia się system. Innymi słowy coś porąbała aktualizacja i teraz komputer nie widzi systemu lub dysku. Gdyby mi się to przydarzyło, to wyjąłbym dysk, podpiął pod inny komputer i przede wszystkim zgrałbym wszystkie ważne dane. Po tym próbowałbym naprawić sektor rozruchowy jakąś płytą ratunkową (np. Hiren's boot CD) lub próbował naprawić system dyskiem instalacyjnym Windows10 (opcja "Napraw" w oknie instalacji Windows10). Gdyby się
  • Odpowiedz