Wpis z mikrobloga

witam mirki,
jako nowy użytkownik czuję się zobowiązany do przywitania się, a więc elo wam wszystkim
Na temat: wpadam na ten tag już od dwóch lat, ale dopiero niedawno zdecydowałem się założyć konto tu.
Furry NIE jestem, ale rysowałem, rysuję i będe rysować anthro. Tylko że zanim wrzucę tu jakiś quality content to trochę potrwa, trochę skilla mi brakuje xD Myślę, że mogę szukać szczerej opini i konstruktywnej krytyki tu i pod tagiem #rysujzwykopem, zanim moje 'bazgroły' znajdą się na glutaminianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#furry
  • 14
@Fennrir: hmm dopiero od niedawna o tym myślę, ale prawdziwym powodem jest fakt, że... ech... *story time*
jak byłem mały to anthro było moim fetyszem nr. 1 i będąc do tego bronym byłem zdolny do rysowania dziwnych rzeczy mając tylko cztery lata. Mając ich dziewięć odezwała się we mnie moralność i pacząc co ja rysuję #!$%@?łem wszystko do pieca centralnego ogrzewania. Gdzieś 7 lat temu wyczytałem co to ''furry'' i ''anthro''
jak byłem mały to anthro było moim fetyszem nr. 1 i będąc do tego bronym byłem zdolny do rysowania dziwnych rzeczy mając tylko cztery lata.

@WLs40_462-62:
Jeśli było fetyszem to obawiam się że jednak jesteś furry. Swoją drogą który ty jesteś rocznik że miałeś cztery lata i oglądałeś kucyki skoro one wyszły w 2010 roku? xD
@Fennrir: nie jest to aktualnie mojem fetyszem, już nie, ale rysuję i doceniam dobre obrazki... bo lubię i przypomina mi to dawne lata. Jestem rocznik 2k1, a kucyki wyszły już dawno dawno temu, jeszcze chyba w osiemdziesiątych i to była ta wersja którą puszczali na minimini, która mi się tak wtedy podobała. Natomiast ta z 2010 jest powodem czemu już broniaczem nie jestem, bo mi za bardzo anime przypominała, za czym
@WLs40_462-62 Mirku, mam pytanko. Jaki jest twój zawód? Pytam z się, bo w niektórych śledzą historię przeglądania pracowników ( nawet w trybie incognito i darknecie ) i nie wiem, czy glutaminiaści naprawiają klimy, czy zarabiają krocie bez swojej ulubionej stronki.

@inteligentus: zawodu jeszcze ni mam, ale jako nastolatek dorabiam w lokalnej ... fabryce smyczy i akcesorii dla zwierząt... /ironia furry tak trochę/ także nigdy bym dla pewności nie odpalił w pracy incognito, bo prawdopodobieństwo przypału jest zbyt wysokie.
W darknecie też można śledzić pracownika?! Jak?