Wpis z mikrobloga

@echelon13: to jeszcze dałoby się obejść, pomoże ojciec, pomoże matka, pomóc może nawet sąsiadka. Ale tego już nie da się obejść:

3. Film powinien przedstawiać pomysłowe i ciekawe nagranie, którego Uczestnik (lub osoba występująca w nagraniu która ukończyła 18 lat)…


@wykop: Jeszcze jedno pytanie, właściwie bezcelowe, ale ciekawi mnie punkt 22.

Zabronione jest uczestnictwo w grze w zautomatyzowany sposób.


Skąd nagle pojawia się jakaś „gra”? Chodzi o oddawanie głosów, czy
  • Odpowiedz
@staa: Pewnie chodzi o to:

9. Każdy Uczestnik może w danym dniu konkursu zgłosić jeden Film do konkursu oraz oddać do pięciu głosów na różne filmy zgłoszone w konkursie. Uczestnik nie może głosować na swoje Filmy.

Żeby zorganizowanymi grupami nie plusować/minusować(jeżeli się da)
  • Odpowiedz
Zawsze wolałem Pepsi od Coca Coli. Później odkryłem Colę Original z Biedronki (i Hoop Colę - bo to ten sam producent) ;)

Ale najlepsze było, jak kiedyś w jakiejś fajnej promocji kupiłem CC i porównałem ją z biedronkową. Markowa CC nie miała tej biedronkowej co butów czyścić :) Tego się nie spodziewałem. Od tego czasu kupuję tylko Hoop Colę, albo biedro-colę :)

Ale podobnego porównania z Pepsi nie robiłem.
  • Odpowiedz
@Gamxx: Kubki mam patologicznie zajebiste. Jak byłem mały, rodzice robili mi niby-ślepe testy, żeby mnie oszukać na jedzeniu i nigdy się nie dawałem ;) Za młodu Pepsi zawsze odróżniałem od CC, Sprite od 7Up (tu, dla odmiany, nie znoszę produktu Pepsico), itp. Nie mam zdania na temat Mirindy / Fanty, bo po prostu nie lubię żadnego pomarańczowego napoju i nie marnuję się na ich rozróżnianie..

Także stawiałbym na gust, ale o
  • Odpowiedz
Pepsi od lat stosują taką strategię marketingową. Bardzo często próbuje się porównywać z Colą, która jest dużo silniejsza i nigdy sobie nie pozwala nawet na wspominanie o konkurencyjnej Pepsi. Pepsi przy okazji robi reklamę Coli, ale to ją zrównuje do lidera, nie ma tyle do stracenia co Cola.
  • Odpowiedz