Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jos: zawsze babciom ustępuje na przejściach, wpuszczam wszystkich (by ich potem wyprzedzić) i nawet używam kierunkowskazów.

Ale uk i Polska to różne światy. Nie do porównania jest jazda.
@sorek: Jak wyżej pisali - sorry ale przy aucie które nie jedzie takie coś to albo robienie sobie beki albo braki w samoocenie.
Kultura poniekąd skreśla takie rozwiązania, więc jeśli ktoś jest już "toxic" to raczej ci co pierdzą autami o pojemności Muszynianki.
@sorek: dobra po kolei:

ale gównoburza w komentarzach xd

wielkie zazdro za 540 ^^

a teraz meritum: mam clk compressora, niestety również ma 4 gary i nie sposób wydobyć z niego fajnego brzmienia. Tłumik brabusa z v8 nadaje trochę pomruku ale to nadal nie to, na przelocie robi się straszna szlifierka. Co tam pomodziliście, że to tak fajnie brzmi?
@ziemniag: świeżo odpalony, kondensacja

@machalsky: nie wiem taki kupiłem :D To jakiś wydech założył poprzedni właściciel. Ja nie ściągam bo może się dzięki temu sprzeda, a jesli nie to się zobaczy bo mam oryginalny na szczęście :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: sorek zrewiduj wiare, ze 4 moze dobrze brzmiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmi jak zgruzowane chavskie fokusy lub korsy. Zeby wydech brzmial i nie budzil zenady to cos muszi w niego dmuchac, tutaj dmucha karzel w torebke papierowa ()
@sorek: brzmi jak pojazd podczłowieka. Dobrze, że większość ludzi ma więcej rozumu. Wyobraź sobie jak żyłoby się w miastach, gdyby każdy miał tak pierdzący samochód.
Ale i tak najśmieszniejsze jest to, że posiadacze takich wraków myślą, że oni tym komuś imponują XD
swoją drogą jakoś mega mocno od Abartha nie odstępuje, podobna kategoria silnikowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: ale nie osiągowa, trwałość w bmw też w dupie. Taki wydech w 116i to nieporozumienie, takie samo jako przelot w małym dieslu
@ScaRRyMaN: nie nie, to N45A - bez valvetronica. A łańcuch zrobiony po raz pierwszy po 100k milach (dlatego gość sprzedawał). Tak więc raczej bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze, nie wierzyłem, że R4 może tak dobrze brzmieć..

@sorek: XDDDDDDDD to już auta na tłumiku z fiata 125p lepiej brzmią, choć w ogóle powiedzieć że coś co ma 4 cylindry brzmi to już dobre kłamstwo
@originalrudebwoah: akurat BMW serii pierwszej jest najtańszą Beemką szczególnie wersja 116i.

Cena ubezpieczenia dla mojego znajomego wyniosła tylko 5% więcej niż za Seata Ibizę 2005 1.4l.. Tak więc wszystko przed Tobą.

Wpisz sobie na confused.com rejestracje i sam zobaczysz.

Ja mam niestety traderskie ubezpieczenie więc nie ubezpieczam na siebie samochodów.
@mahestro takie zabawne myślenie życzeniowe. Działa pod warunkiem, że zmieniasz filtr węglowy raz w mc (zależy od użycia ofc) . Co jest dodatkowym kosztem samochodu. Czyli minusem. Większość ludzi ma tanie filtry a reszta zmienia je zbyt rzadko by były w pełni skuteczne. Smacznego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: @makrel_gieldowy: @PanKracy582:
Dziękuję. Dzięki wam widać, że ludzkość nie jest do końca stracona
@sorek: R4 potrafi brzmieć dobrze. GTI, Golf R, A-Klasa są tego świetnymi przykładami, ale nie wydech, który składa się się tylko wstawionej rury znalezionej w piwnicy lub na strychu. Włącz YouTube i posłuchaj jak powinno brzmieć R4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a co jak ktoś ma pieniędzy i na auto i na książkę?


@Atreyu: Czasu zmarnowanego w korku nie od kupisz. Śmieszne jest takie myślenie, że jak nie mam samochodu to jestem gorszy albo biedniejszy. Mam rower(y) wartości dobrego samochodu, bo taki jest mój wybór, wolę strumień spalonej w paliwie kasy i wydanej na samochód itd skierować w wakacje, remont domu, lub inne dobra doczesne. Po co mam stać w korku i
Nie czuj się gorszy bo nie stać cię i na auto i jednocześnie na wszystko innego co byś chciał


@Atreyu: #!$%@? nie wierze, ze niektorzy uwazaja auto za symbol statusu i bogactwa xD
Dobry telefon kosztuje wiecej od przecietnego gruza.

W dzisiejszych czasach bogactwo to mieszkac w takim miejscu, gdzie nie potrzebujesz auta.