Wpis z mikrobloga

To są jaja. Pokerstars odrzuca moje przelewy na skrill.

Status: DECLINED


Your recent Skrill withdrawal request has been declined and the funds have been credited back to your Stars Account. Please contact Skrill directly in order to get further details on this issue.

You can send a secure message to Skrill by first logging into your Skrill account and then selecting 'contact' from the top of the screen. Then click on the 'Messaging Centre' and follow the onscreen instructions.

If you need to contact Skrill by phone, you can call their Customer Call Centre between the hours of 4:00am - 1:00pm ET using the following numbers:


Napisałem do supportu Pokerstars i znowu odpowiedzieli mu formułką:

Your recent Skrill withdrawal request has been declined and the funds have been credited back to your Stars Account.

Please contact Skrill directly at www.skrill.com/en/support in order to get further details on this issue.


If you would like any further assistance with this or any other matter, please feel free to contact us again.

Regards,


Max

Stars Payment Services


Dzwoniłem do skrilla na infolinie pl, konto mam w pełni aktywne i nie ma żadnych zastrzeżeń. Dodam że ostatni prawidłowy przelew poszedł 25 lipca. Nigdy nie miałem tego typu problemów. Kasa zawsze była w 10 minut na moim koncie skrill.

Jedyne co dostałem na @ informacje zw z brexitem 24 sierpnia

zmiana danych operatora usług Skrill na PPSL;

zmiana obowiązującego prawa i jurysdykcji na Irlandię; oraz

zmiana danych obowiązującego punktu kontaktu w sytuacji, gdy wniesiesz skargę.


Moja stara karta straciła ważność, ale przyszła nowa i jest również w pełni aktywna.

Pokerstars wysyła mi formułki i pisze zeby kontaktowac się z skrillem. Skrill mówi że moje konto jest w pełni aktywne.

NIe dostałem żadnych informacji że mogą być jakiekolwiek problemy z płatnościami. Na dodatek przelewy między skrillem a paypalem ( potwierdzenia karty 1,5 euro i potem oddają na konto) są bezproblemowe.

Jestem w kropce. Czy ktoś miał podobne problemy? Dodam ze moje konto na pokerstars jest rowniez aktywne, moge grac, nie jest zamrozone itp.

#skrill #pokerstars #poker
  • 14
@bialawitz: Tego nie powiedzieli. Powiedziałem że płatności z platformy pokerowej są odrzucane i nie wiem dlaczego stąd moje pytanie, sugestia zapytania była w wiadomości od pokerstars. Odpowiedź była taka, że moje konto jest w pełni aktywne, mogę robić wpłaty/wypłaty przelewy do innych i proszę pytać u tej podmiotu. Wiesz na koncie skrill nie ma odrzuconych płatności przychodzących. Jest tylko komunikat/wiadomość od strony pokerstars.

W cashier jest takie info jak w zalączniku
Hybris - @bialawitz: Tego nie powiedzieli. Powiedziałem że płatności z platformy poke...

źródło: comment_D2S30u4FE17Bgab39W1Ru35HRiF7gQiE.jpg

Pobierz
@Hybris: ja rozumiem, że na skrillu nie ma takiego komunikatu, ale może się zdarzyć, że skrill faktycznie odrzuca transakcje przychodzące z jakiegoś powodu. TAk samo może się zdarzyć przy wypłacie na kartę czy konto bankowe.
@bialawitz: Tak, oczywiście. Dzwoniac i rozmawiajać z kims z helpdesku liczę że wyjaśni mi wszystkie wątpliwości. jeśli takie są. A tutaj wszystko okej, my nie widzimy problemu. Pytanie czy umknęło by to ich uwadze.

Serio, nigdy nie miałem takiej sytuacji.
@Hybris: ja do pokerstars pisałem na live czacie z czym jest problem i napisali mi że mają problem z procesowaniem transferów i wypłat, w sofcie po prawej stronie zakładka help
@bialawitz: @MacKub94: Dalej odrzucane są moje przelewy Pokerstars -> Skrill

Rozmawiałem przez chat z supportem Pokerstars i znowu piszą mi ze problem jest po stronie Skrill.
To dzwonie znowu do Skrill i mówię że przelew z pokera mi nie dochodzi. Podałem nawet Stars Transaction ID: które dostaje się na @ przy wypłatach. Nic do nich takiego nie doszło i to pewnie jest wewnętrzny numer przelewu w pokerstars a nie miedzy