Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? od południa wybieram graty do kompa i na razie odrzuciłem 6 z listy 32 procesorów które wybrałem w możliwym wariancie cenowym a to tylko procesor, dobrze że reszta podzespołów będzie nieco łatwiejsza do wyboru. Ehh idę chyba przerwę na szluga albo sen zrobić
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryyj: no #!$%@? jeszcze nic poprostu wykreslilem najsłabsze a i są to same Intele a jeszcze coraz więcej czytam że amd po za rdzeniami też coś tam robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryyj: oj nawet nie wpadł bym na pomysł żeby męczyć pracownika( chodź na jego miejscu bym chciał ale jak w/W jestem #!$%@?) a skoro znasz temat to może pomożesz, amd i Radeon coś konkurują z intelem i geforcem oczywiście w tych samych cenach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryyj: sprawa wygląda mniej fantazyjnie bo to laptop za 3.5k i jedynie w tych cenach mam do wyboru 1650 albo 1050ti a do tego po prostu procka (chyba i5 8300h), na start 1tb hdd a za miesiąc m2, tak samo ramy mogą być na start 8 a potem dorzucę 16. Jakbyś wymyślił w tej cenie 1060 6gb z prockiem który nie będzie ograniczał to będę już tylko u Ciebie kupował (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1eden: do ryzenow jeszcze nie doszedłem, jak wrócę że sklepu to zerknę ale słyszałem że jak na radeona to spoko ale jakoś do geforcow to jednak trochę słaby, to ma być komp do gier głównie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1eden: Grubo, chyba się do nich przekonam, za 10min będę w domu to sprawdzę bo może i na fajny dysk starczy w tej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1eden: no nie wiem, niby parametry kart i prockow amd lepsze ale sporo osób pisze że jednak Intel a w szczególności Nvidia płynniej chodzi, chyba bym musiał sam to przetestować
@Bartdz: i9 to taki bardziej wypasiony i7 ale mimo wszystko AMD z procesorami serii 3000 zamieszał mocno na rynku ponieważ jest w stanie zaoferować więcej rdzeni. Co do gier - jeżeli komp będzie tylko do tego - weź intela bo wyżej taktowany na rdzeniu i więcej rdzeni w turbo pójdzie - jeżeli będziesz robił coś więcej niż gierki bierz AMD bo liczba rdzynióf robi robotę. Plus wydaje mi się że w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartdz: najbardziej opłacalnym zestawem jest obecnie ryzen 5 3600x i rtx 2060. Ryzen spokojnie daje sobie radę a rtx 2060 jest porównalny z 1070 ti a lekko podkręcony można porównać z 1080. Z płytą główną nie ma co przesadzać bo chipset x570 wprowadza tylko pci gen 4, którego karta graficzna nie wykorzysta więc x470 jest wystarczające. W wakacje złożyłem kompa z ryzena 7 3700x, rtx 2060 i płytą msi x470 i