Wpis z mikrobloga

#yerbamate #kiciochpyta
Czy picie yerby w czymś takim to zbrodnia ? Bo po fali entuzjazmu jak kupiłem sobie tą "rurkę" stwierdziłem, że po co się z tym tak paprać. Jak w szufladzie mam 3 takie zaparzacze, wsypujesz, zalewasz i pijesz normalnie jak człowiek.

Yerba przecież nic w ten sposób nie traci, chyba oprócz samego "obrządku"
s.....4 - #yerbamate #kiciochpyta
Czy picie yerby w czymś takim to zbrodnia ? Bo po ...

źródło: comment_qqlmwAkkTveIa7DNSw4WytLvVQPOsDgB.jpg

Pobierz
  • 66
@Floyt: #!$%@? jak potłuczony. Znam kilku wegan, sporo znajomych pije jerbę i nikt nie daje #!$%@? o to co i jak robią inni. Ani jeden, nigdy się nie wymądrzał. Przez takich kretynów jak ty robią się stereotypy i uprzedzenia. Bo spotkałeś jednego oszołoma albo nawet i nie spotkałeś tylko widziałeś na yt jakiś z dupy filmik i już produkujesz hurr durrr w internetach, że ci weganie wpychają marchewki w dupę i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jedyną rzeczą jaką powinno się przestrzegać to żeby temperatura wody nie przekraczała z 80 stopni, a reszta to dowolność


@olyout: można zalewać wrzątkiem i wtedy daje największego kopa, byle szybko oddzielić fusy od naparu (czego się zwykle nie robi przy tradycyjnym parzeniu i niższych temperaturach), bo po koło dwóch minutach robi się gorzka niemożebnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: a widzisz jakies roznice? Ja slyszalem ze to takie super, lepsze niz energetyki (i tak pije zero kalo czy cukru) to po polroku nie widzialem roznicy choc tez odstawilem slodkie i driny. Smak mi bez roznicy, pije jak zielona herbate, itd ale 0 efektow a probowalem kilka smakow
@samuraj24: pewnie że można, ale niektórzy yerbiarze sa jak #audiovoodoo i zalewają zimną, potem gorącą, w odpowiednich proporcjach, w odpowiednim naczyniu i piją koniecznie z odpowiedniej bombilli z co najmniej trzema pierścieniami bo bez tego to się poparzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@destruktiv_komando: a to nie powinno mieć drugiej zamykanej części? Też z takiego piję herbatki, bo jest najprościej to potem umyć i w ogóle nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: ja widziałem efekty w postaci czestszych wizyt w toalecie. No i trochę mnie pobudzalo
A czy taki zaparzacz nie jest czasem za mały?