Wpis z mikrobloga

Wypowiadał ktoś ostatnio umowę w Mcfit? Mam na czas nieokreślony, pamiętam o 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia, ale mam pytanie odnośnie treści maila - powinno się w nic znaleźć coś oprócz tego, że wypowiadam umowę (tutaj nie mogę znaleźć papieru, żeby podać jej numer, ale w końcu go znajdę) i swoich danych z karty? Żadnego gotowego formularza niestety nie mają ¯\_(ツ)_/¯
#mcfit #silownia #mikrokoksy
  • 6
ja wysłałam im skan wypowiedzenia i mniej więcej po tygodniu zaakceptowali. Potrzebny Ci tylko numer klienta, który musisz podać w piśmie


@vina: Dzięki wielkie za odpowiedź, wypowiedzenie może być jakieś standardowe z Internetów (bo chyba swojego formularza nie mają?). Numeru umowy nie musiałaś podawać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vina: Dzięki raz jeszcze. A odpisali ci coś w ogóle na maila w stylu: "potwierdzamy rozwiązanie umowy, bla bla bla"?
Wysłałem wypowiedzenie wczoraj przed północą i póki co cisza (poprosiłem o potwierdzenie rozwiązania w wiadomości zwrotnej).
@Dr_Manhattan: odpisali mi mniej więcej po tygodniu. Cierpliwy musisz być :D
Tylko jak dłużej nie będą odpisywać to radziłabym działać, bo liczą trzy miesiące od daty odpisania na twojego maila z wypowiedzeniem.