Wpis z mikrobloga

@rol89 śmiechy hihy a znam takie co z matematyką w liceum miały problem a dziś własny salonik i klientki od rana do nocy i żyją lepiej niż większość "magistrów"
  • Odpowiedz
  • 5
@rol89 Ten mem jest inwalidą że tak powiem, siostra skończyła studia, później magister a później bezrobocie ¯_(ツ)_/¯ zaczęła paznokcie robić, kursy itd, wychodziła po dobre 4k plnow na miesiąc, teraz w ciąży to przerwała ale wraca już niedługo a klientek ma ponad 30 takich stałych
  • Odpowiedz
@rol89: no tak, lepiej jakby żyły z bombelków i innych zasiłków. ¯\_(ツ)_/¯ Nie każdy dostanie prace w NASA, ale bardzo jestem ciekawa czym ambitnym sie ty zajmujesz, ze w przeciwieństwie do nich "do innej roboty sie nadajesz"
  • Odpowiedz
@rol89: I w czym problem? Bratanica miała średnią w technikum logistycznym ok 4.0, mimo to stwierdziła że logistyka ją nie ciągnie i poszła do studium kosmetologicznego. A wzorki maluje hobbystycznie i robi to już nie lepiej niż nie jedna kosmetyczka co żyje z malowania paznokci.

Dalej idąc tym tropem, mam znajomą co w szkole zawsze świadectwo z paskiem, skończyła studia Ekonomiczne a mimo to przebranżowiła się, zrobiła studium kosmetologiczne i teraz
  • Odpowiedz
@rol89: i taka Karyna po zawodówce wyciąga na działalności 5-10k miesięcznie a jej koleżanka Marysia po liceum siedzi w urzędzie za 2 koła
  • Odpowiedz
@kholat1945: ale mgr matematyki, czy osoba po pedagogice i kursie matematyki wczesnoszkolnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczytaj o zawodzie aktuariusza, data scientist, analityka itd. Plus jeśli matematyk na studiach liznął programowanie, to będzie wyrywany do big data i machine learningu.
  • Odpowiedz
  • 1
@rol89 co trzy tygodnie chodzę na paznokcie, laska ma mega oblegane terminy. Bardzo sympatyczna, ogarnięta dziewczyna, a zarabia 90 zl/h.

Pytanie, na chuh mi studia były skoro moglam zrobix kurs na stylizacje paznokci i zarabiać 2x tyle na godzinę co teraz
  • Odpowiedz