Wpis z mikrobloga

@advert dla @fullversion sympatia do jednej ze stron jest tym samym, co perfidne manipulacje i kłamstwa. Podejrzewam, że widzi to tak: jedni i drudzy mają sympatie, więc to jest to samo!

Ba! Jest pewnie przekonany, że przyznajesz mu swoim wpisem rację. Mimo tego, że nie chodzi o przejawy sympatii prowadzących, lecz o kłamstwa - ale to uznaje za nieistotne. Dziwi cię taką manipulacja?...
  • Odpowiedz
@maciejg: dokładnie to samo można powiedzieć o was. Nie widzę żadnych konkretów tylko powtarzanie w kółko o propagandzie. W porównaniu do przeszłości widać gołym okiem, że PiS to lepsza dla Polski partia. A pamiętam wybory pomiędzy Wałęsą a Kwaśniewskim.
  • Odpowiedz
@fullversion: akurat poziom propagandy na TVP za rządów PiS jest straszny, oglądając to przypomina się dziennik z PRLu. Jednak zgodzę się, że w tej chwili na scenie nie ma lepszej partii. Nie są idealni i mają dużo wad. Tak wiem zaraz mnie zjedzą xD ale co to za mówienie, że dali nierobom? WSZYSCY, których znam i pobierają 500+ też pracują, wskaźniki makroekonomiczne na najlepszym poziomie od lat, bezrobocie pamiętam jak było
  • Odpowiedz
W porównaniu do przeszłości widać gołym okiem, że PiS to lepsza dla Polski partia.

Będzie zaraz jazda po mnie no ale za PiSu Polakom żyje się lepiej niż za PO.

@szynerski @fullversion: jezus maria xD
- przeżeramy najlepszą koniunkturę na rozdawnictwo zamiast inwestycje.
- #!$%@? środowisko przyszłym pokoleniom.
- rządzący zajmują się urojonymi problemami typu zagrożenie ze strony LGBT.
- media publiczne jawnie kłamią, po to żeby zmanipulować prostych ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@szynerski koniunktura się zmienia niezależnie od rządów. Ale robią straszne rzeczy, jakich wcześniej nie było - przynajmniej po '89.

Wyrzucenie konkursów na stanowiska: teraz wszystko swoim, bez kwalifikacji.
Budowa dróg to TERAZ stanęła.
Sądy rozwalone, podział władzy zniszczony.
Służba zdrowia zawsze była kiepska, teraz jest jeszcze gorzej, oddziały w szpitalach zamykane.
Bezsensowne zniszczenie systemy edukacji.
Osłabienie sił zbrojnych.
Kompromitacja dyplomaci i polityki zagranicznej.
Już nie wspominam o zrobieniu sobie folwarku z państwa
  • Odpowiedz
@szynerski:

No perfekcyjna laurka pro-PISowska, aż się wzruszyłem. Może dostaniesz za nią premię?

Ale idealnie pokazuje poziom propagandy typu TVP, gdzie manipuluje się faktami tak by pokazać jedynie wycinek rzeczywistości korzystny dla partii Kaczyńskiego. A nawet z tym masz problem jeśli twoim peanom przyjrzeć się bliżej. Więc przyjrzyjmy się:

akurat poziom propagandy na TVP za rządów PiS jest straszny, oglądając to przypomina się dziennik z PRLu. Jednak zgodzę się, że w
wrrior - @szynerski: 

No perfekcyjna laurka pro-PISowska, aż się wzruszyłem. Może ...
  • Odpowiedz
słucham konkretów. W psuciu czego? I jaka propaganda?

Taka:


@fullversion: I tym filmem chciałeś udowodnić komuś, że poziom propagandy TVN był kiedykolwiek taki jak dzisiaj TVP? To strzeliłeś sobie właśnie w kolano z panzerfausta, bo to dowodzi tezy dokładnie odwrotnej.

TVN ma od cholery wad i swoje machloje. Ale z nimi wszystkimi i tak wychodzi na lekko rozwiązłą kobietę, przy przydrożnej prostytucie jaką jest dzisiaj TVPis
  • Odpowiedz
@advert: aha jesteśmy zbyt głupi bo mamy inne poglądy niż ty.

- rozdawnictwo zamiast inwestycje - zgadzam się, że tutaj zaniedbali i liczę na to, że w przyszłej kadencji pójdą w tą stronę,
- środowisko - no zobaczymy, Błaszczak podpisał umowę z USA pod budowę elektrowni atomowej, co z tego wyjdzie to zobaczymy, też jestem za walką o środowisko
- LGBT itd to tylko i wyłącznie walka polityczna, wiedzą, że ich
  • Odpowiedz
@szynerski: PO nie było święte, ale rządziło w czasach światowego kryzysu i miało odwagę podejmować niepopularne, ale konieczne decyzje. Pobudzali gospodarkę przez inwestycje, a nie rozdawnictwo. PiS przejada najlepszą od 20 lat koniunkturę, byle tylko utrzymać się u władzy. Sztandarowy program 500+ nigdy nie spełnił głównego założenia - zwiększenia dzietności. Poważne problemy są ignorowane. Coraz bardziej uzależniamy się od USA. Piszesz o elektrowni atomowej szkoda tylko, że w USA większość reaktorów
  • Odpowiedz
@wrrior: dlaczego jak ktoś chce oddać głos na nich to odrazu jest opłacanym trollem wg Ciebie? No mówię cały czas, dla mnie na ten moment nie ma alternatywy. Może za 4 lata jakby inna partia niż PO była główną siłą opozycyjną w Polsce to oddam na nich głos. Ale nigdzie nie piszę jak to jest idealnie, nawet od razu zaznaczyłem, że w TVP jest propaganda a ty mi tu jedziesz jakbym
  • Odpowiedz
@szynerski: Tak jak sądziłem, że nie ustosunkujesz się do zagadnień które poruszyłem, nie zająkniesz się o ZUSie. Za to 3 akapity będziesz płakał o tym, że ktoś ci zarzucił TVPowską propagandę.

Więc co zrobiliście przez 4 lata w temacie ZUS?

Głosy o upadku ZUS pojawiają się w przestrzeni publicznej co jakiś czas, najczęściej w trakcie debat nad systemem emerytalnym. Ostatnio w radiowej Trójce prof. Krystyna Iglickiej-Okólskiej, ekonomistka, demograf i wiceprezes Polski
  • Odpowiedz
@wrrior: po pierwsze, dlaczego piszesz do mnie o propagandzie TVP? Mówię swoje zdanie, nie musi być takie jak twoje i mam do tego prawo. Na początku swojej wypowiedzi napisałem jak TVP manipuluje a ty mi tu przypisujesz, że jestem propagandzistą bo w niektórych kwestiach się zgadzam z PiSem xD no serio. Mam mówić, że 500+ nie pomogło polskim rodzinom bo na TVP mówią, że pomogło? Przecież ja sam widzę gołym okiem,
  • Odpowiedz