Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu opublikowałem ebooka na temat Progressive Web Apps.
W "Basics of PWA" opisałem podstawy tworzenia takiej aplikacji, aby mogła być zainstalowana przez użytkownika z przeglądarki.

Ebook (44 strony) jest dostępny całkowicie za darmo w formacie PDF: nie musicie się zapisywać na żadne listy mailingowe ani nic, jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach.

Mam nadzieję, że komuś się przyda: "Basics of PWA" ebook
Książka jest w języku angielskim. Wszelkie uwagi mile widziane.

#webdev #pwa #ebook #zadarmo #pdf #frontend #javascript #html #ksiazki #czytajzwykopem
Pobierz Krylan - Jakiś czas temu opublikowałem ebooka na temat Progressive Web Apps.
W "Basi...
źródło: comment_zzNml6YTUbO71asou4faNHZFr836Xo3v.jpg
  • 9
A jeśli ktoś nie jest zainteresowany ebookiem ze względu na to, że jest po angielsku, to na swoim blogu staram się zamieszczać kolejne części książki po polsku (z lekką zmianą stylu z uczelnianego na mniej formalny i dodatkowymi usprawnieniami): https://krylan.ovh/portfolio/pl/blog/t_9,pwa
Na razie są jednak tylko dwa wpisy odpowiadające pierwszym rozdziałom.
@mrMatie: Hej, powalczyłem trochę z konwersją i próbą ułożenia tego w formacie EPUB. Pod tym samym linkiem z posta można już pobrać książkę w obu wersjach, do wyboru.
Robiłem jednak coś takiego po raz pierwszy (a z samych epubów też nigdy nie korzystałem) i nie jestem do końca pewien, czy wszystko gra, bo z tego co zauważyłem, to w zależności od aplikacji/systemu nieco inaczej jest ta zawartość traktowana...
Jakby były jakieś
@mrMatie: W sumie nawet nie myślałem o własnym tagu na wykopie. Może #krylanblog byłby okay?
Też ostatnio rzadko publikuję nowe wpisy, bo niestety nie mam kiedy się za to zabrać i cały czas mam pełno innych spraw na głowie. Mam nadzieję, że niedługo coś będę mógł dalej ruszyć. Sam blog ogólnie jest wielotematyczny, dlatego tam nie zawsze się pojawiają treści o web dev (jest tam możliwość personalizacji kanału RSS, żeby dostawać