Wpis z mikrobloga

Mirki jak wyglądają studia na wydziale #w10 na #pwr? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kierunek Transport lub Mechanika i Budowa Maszyn.
Ktoś ma do podglądu plan, jak mniej więcej wyglądają dni, nigdzie nie mogę znaleźć, a chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości jak godzinowo to wygląda.
Ponoć plan jest podawany z góry?
Ogólnie to planuję studiować w przyszłym roku i mieć świadomość jak głęboko pcham się w gips. XD
  • 10
@Kacperzlbn: MBM, drugi rok here. Plan jest z góry tylko na pierwszym semestrze, później już sam sobie układasz. Miejsce w kolejce zapisów ustalane na podstawie średniej z jednego z poprzednich semestrów (im później jesteś w zapisach tym gorzej, bo niektóre grupy mogą być pełne i już nie ułożysz sobie planu tak jak chciałeś).

Ogólnie jak porównuję z tym co słyszę od znajomych to jest chyba całkiem ok. Wykłady zazwyczaj nudne, często
@KubekMleka: Wielkie Dzięki za tak obszerny opis, jest to dużo informacji na raz, ale pewnie to tylko zalążek tego co PWR skrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°), ogólnie to im więcej czytam o tej uczelni, tym coraz więcej argumentów przeciw, wiem, zły tok myślenia.

Plan na moje chyba nie jest najlepszy (z resztą nie wiem jakie są gorsze) okienka 2-godzinne nie za bardzo, chyba że budynki (jeśli dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kacperzlbn: Tak jak mówiłem: poczytaj o innych, będzie tyle samo (albo i więcej) argumentów przeciw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Absolutnie nie chciałem cię nastawiać negatywnie, mimo moich prywatnych odczuć, bo wielu osobom najwyraźniej się podoba.
Akademiki są w miarę blisko tramwajem. Ja po prostu okienka wykorzystywałem na naukę, co bardzo polecam. Zawsze lepiej regularnie się uczyć i nie siedzieć po nocach. Ogólnie trochę wkurzają, ale nie jest
@Kacperzlbn: MBM here, w tym roku się bronię. Ani nie polecam, ani nie zniechęcam, z rzeczy które mi się podobają to w miarę sensownie ułożony plan studiów, bardzo przyjemny dziekanat, na mechanicznym jest wiele ciekawych kół naukowych. Z rzeczy które najbardziej uprzykrzają życie to niektórzy prowadzący i niektóre dziwne pomysły władz wydziału. Jak masz więcej pytań, to śmiało( ͡° ͜ʖ ͡°)