Wpis z mikrobloga

@Thachi Ale wyżej mają rację, wykop nie jest dobrym miejscem na takie rozmowy. Dla mnie ważna jest miłość i okazywanie jej najdrobniejszymi rzeczami, podchodzenie do tego poważnie, ale inni mają swoje zdanie i podejście do życia.
  • Odpowiedz
@Thachi: Wydaje mi się, że tutaj to raczej nieporozumienie.
Mówiąc, że nic nie oferujesz - nie chodziło Ci o to, że palcem nie kiwniesz w tym związku. Oczywiste jest, że obie osoby w związku powinny coś do niego wnosić - swoją osobowością, rozmową, whatever.
  • Odpowiedz
@Thachi Masz rację, jednak raczej wiele osób ucieka tu aby się zrelaksować niż poruszać takie tematy. Jeśli chodzi dalej o to co napisałeś to nie martw się. Są ludzie, którzy mają takie podejście jak Ty lub ja. Są oni schowani albo siedzą w ciszy, jednak są
  • Odpowiedz
@Thachi No bo tak jest - nikt nie będzie chciał z tobą żyć bezinteresownie. W zdrowym związku obie strony powinny się starać i dawać coś od siebie - a że niektórzy tego nie rozumieją, to potem płaczą na wykopie, że np. mąż nic nie robi.
  • Odpowiedz
@Thachi: Związki między dorosłymi ludźmi są transakcyjne w swojej naturze xD, jedynym powodem dla którego jedna osoba wiąże się z drugą jest pragnienie, ktoś może Ci dać czego sam w sobie nie jesteś w stanie zapewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°) (choć jak ktoś jest nieco mądrzejszy od przeciętnego seby czy karyny to może znaleźć w życiu alternatywną ścieżkę do szczęścia ale wymaga to trochę pracy nad sobą
  • Odpowiedz
@Thachi: Powiem Ci tak Panie kolego z chińskobajkowym avatarem (bardzo lubię chińskie bajki :3), każda wymiana powinna być przede wszystkim uczciwa i przejrzysta dla zaangażowanych stron. Obie strony winny dotrzymywać warunków umowy i starać się wypracować kompromis, równość i równowagę w swojej relacji. Sam jestem przegrywem co nigdy za rękę nie trzymał ale obserwacja ludzi dookoła mnie jasno daje mi do zrozumienia że tu fundamentem jest dobra komunikacja między stronami, jak
  • Odpowiedz