Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialawitz: czyli co to znaczy? xd
przegrałeś wszystko/większość/35k?
jak on wygrał blefując skoro miał słabsze karty? przestraszyłeś się i oddałeś mu pulę? <- o to pytam bo nie znam zasad nawet xdddd
@Travva: W Polsce masz Legalny Poker gdzie wygrywasz nagrody rzeczowe lub np. wejściówki na zagraniczne turnieje. Do tego są w większych miastach różne gry, na które żeby pójść to trzeba raczej kogoś znać kto tam gra. No i chyba w jakichś kasynach można jeszcze pograć turnieje (nie ma cashówek ze względu na prawo), może w Warszawie albo Poznaniu czy Wrocku- nie wiem, musiałbyś wydzwonić bezpośrednio do kasyna żeby dostać info. Wygrane
@Moj_Panie: Na Malcie, tu mieszkam. W całym kraju o wielkości Krakowa są 4 kasyna, więc jest gdzie grać. Kilka lat temu jak jeszcze byłem w UK to grałem dużo wiecej na żywo, nawet po 5-6 turków w tygodniu. Tylko wtedy miałem na to czas (i chęci).
@bialawitz jeeeeezzuuu. Jak ja kiedyś o tym marzyłem, żeby wyjechać na Maltę i byc pro Player'em(). Miałem strasznego hopla na punkcie pokera kiedy jeszcze na sport klub emitowali "poker aftery dark"(wtedy usłyszałam o holdem i zacząłem grać i się uczyć). Miałem już nawet całkiem fajne wyniki w casch ( turki jednak nie dla mnie), ale pojawiła się opcja wyjazdu do pana Niemca i stały dosyć