Wpis z mikrobloga

@asdasdce2w: Gdańsk, czy zgłaszałem? Pół Polski od 5 lat zgłasza/ło XD
wystarczy wpisać w google 'telia orange' i jest kopalnia złota.

Tematy na forum orange, które mają po 100+ stron i zero odpowiedzi ze strony administracji, a jak się zgłasza na infolinii to wiadomo, standardowo logują Ci się na boxa i widzą, że jest gitarka bo nie ma przerw w dostawie, ALE
'jeśli problem nadal występuje to wysłałam własnie kod
@fikusny_marian: Nie wiem co tam mają. Myślę, że jadą na zgrabnych hasełkach, a w rzeczywistości ich światłowód nie nadaję się do niczego więcej poza przeglądaniem pudelka i wp.pl
Faktem jest, że w grach online odpada bo w Multimedii na miedzi 5 lat temu miałem takie same pingi jak teraz na światłowodzie orange. Twitch czy youtube też w kratkę działają, nie mówiąc już o samym streamowaniu na tych stronach.

Wydaje mi się,
sebastian-ka-735 - @fikusny_marian: Nie wiem co tam mają. Myślę, że jadą na zgrabnych...

źródło: comment_tRmXFnNDYM94SgSk0erag0rZRxSj0LJz.jpg

Pobierz
@sebastian-ka-735: Przecież sprawa jest prosta, przecież światłowód nie jest jakby istota dostępu do internetu tylko technologia dostępową, Orange po prostu oszczędza (telia to akurat wielki operator) z usługą, pewnie takie założenia mają w centrali France Telecom w Francji i tyle. Dodatkowo Orange w Polsce karze płacić sobie za dostęp zamiast brać udziału w open peeringu i tyle, mają pozycje monopolisty, operatorzy czy firmy muszą od nich brać inne różne usługi. Stwierdzili,
@sebastian-ka-735 Orange to chyba największy janusz wśród firm jak złapie klienta to ma już w dupie czy będzie miał internet czy nie ważne żeby tylko płacił , od miesiąca składam papiery że chce zerwać z nimi umowę o internet mobilny bo przez przeciążone nadajniki mam pobieranie do 1Mb w dobrych porywach, to ktoś z mądry z reklamacji proponuję mi WiFi Calling xD no i utrudnienia zasięgowe nie podlegają żadnej formie reklamacji,mają tak
@fikusny_marian Alternatywa pojawiła sie po 3 miesiącach podpisaniu umowy z Orange, ale w takim to ja mam płacić za usługę która nie działa prawidłowo z nie mojego powodu czy mam sie przeprowadzić gdzieś gdzie nie ma przeciążenia.... Przecież to jest bez sensu z każdej strony jak by nie patrzeć.
@fikusny_marian Dzięki za chęci ale po pierwszym wysłanym piśmie napisali ze mam skorzystać z WiFi calling, a w sobotę złożyłem odwołanie od reklamacji i dziś dostałem telefon od Orange że mimo że problem leży po ich stronie to ja nic nie mogę zrobić i na tej podstawie nie mogę zerwać umowy bez kosztów, co jest dla mnie bez sensu bo jak będę potrzebował internet żeby coś powiedzmy opłacić a nie będę go