Wpis z mikrobloga

#wroclaw u mnie na klatce schodowej 2 razy przesiadywal narkoman i gdy wchodziłem do siebie na 7 piętro to siedział na schodach i dawał sobie coś w żyłe i prawdopodobnie była to #heroina

Pierwszy raz nie ogarnąłem co on robi, ale za drugim razem nie miałem wątpliwości, dawał w zyłe. Miał też bardzo dużo sreberka. (może ktoś wie do czego służy #narkotyki bo nie znam się na tym) i wtedy poprosiłem go, żeby tego tutaj nie robił bo jest na piętrze sporo rodzin z dziećmi i dużo sąsiadów, którzy mogą zadzwonić na #policja

On prosił żebym nie wzywal policji i że wszytko posprząta.
Oczywiście to była ściema bo inny sąsiad widział go kolejnego dnia. Sam nie zadzwoniłem na policję bo trochę się boję że coś mi może zrobić...

Albo czuje się bezpiecznie na tym piętrze, albo gdzieś w bloku ktoś mu daje ten towar a on od razu po kupnie daje sobie w żyłe...

Co możecie doradzić w takiej kwestii? Nie ukrywam, że trochę się boję takich osób bo nie wiadomo co odwali takiek osobie po użyciu, albo czy nie zarazi kogoś przez strzykawke itp. Najlepiej go jakoś zgłosić. Co proponujecie?
  • 7