Wpis z mikrobloga

Witam. Tak jak mówiłem, dzisiaj zaczynamy kolejną wykreślankę, a będzie to wykreślanka gier. Pomysł na tą wykreślankę wpadł @LukasDiesel - zasady jak zawsze te same; zagłosuj na najgorszą serię gier. Gry zostały wybrane pod względem ocena/ilość głosów. Oczywiście wiem, że nie ma wszystkich znanych propozycji, ale wykop póki co daje możliwość dodania tylko 10-ciu propozycji. Do dzieła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Tak jak mówiłem, dzisiaj zaczynamy kolejną wykreślankę, a będzi...

źródło: comment_xKIlx0RLiaGGS0vTAlGol12MHm6pbLfO.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą serie gier:

  • Grand Theft Auto 1.9% (120)
  • Gothic 9.0% (577)
  • Call of Duty 9.8% (627)
  • Assasin Creed 16.1% (1029)
  • Far Cry 8.6% (554)
  • Wiedźmin 3.7% (234)
  • Heroes 4.2% (270)
  • Need for speed 14.4% (923)
  • Diablo 4.1% (260)
  • Mass Effect 28.3% (1812)

Oddanych głosów: 6406

  • 98
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Ale smutne ze w finale bedzie Diablo i GTA i GTA wygra o jakieś marginesy...

A tak btw to większość z rzeczy na liście to totalny badziew z Diablo na czele właśnie...
  • Odpowiedz
@oba-manigger: GTA bardzo dobra seria, choć 5 odstaje lekko od klimatu starych, zbyt słodkopierdząca i poprawna.

Far Cry - nie wiem co tak mocno jest w niej dobrego. Genialna jedynka, i bardzo dobra 3, reszta mocno średnia.

Wiedźmin - bardzo dobra seria, każda część trzyma wysoki poziom.

Assasyny - mało grałem, ale wydaje się spoko poza najnowszymi częściami które są w wuj zabugowane i słabo zoptymalizowane.

Gothic - daje radę, choć
  • Odpowiedz
@oba-manigger: a myślałeś o zrobieniu taga, który będziesz wołał na starcie danej wykreślanki? Nie wszystkich wszystkie interesują. Ja przykładowo grałem tylko w jedną z tych serii (Herosów) i wolałbym przeskoczyć do kolejnej wykreślanki :)
  • Odpowiedz
@SirRoger: No wiem, to moja top 3 gierka. Ale ludzie trollowali i Gothica wykluczyli na starcie, a potem ludzie się wkurzyli i wywalili na złość Wiedźmina xD
  • Odpowiedz