Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zerwała ze mną trochę ponad miesiąc temu. Standardowy przypadek - była dla mnie całym światem i byłem od niej uzależniony, a ona coraz bardziej się ode mnie odsuwała. Dwa tygodnie po rozstaniu napisała mi, że kogoś poznala. Stopniowo wyrzucam ją z głowy, mam już momenty kiedy w ogóle o niej nie myślę i potrafię się śmiać i bawić bez niej, nawet będąc samemu czy to ze znajomymi. Najgorsze są jednak momenty, kiedy przypomina mi się że kiedyś się dla mnie starała, była kochana, robiła też trochę rzeczy dla mnie - mimo że uważam że ja jej poświęciłem o wiele więcej. Od czasu zerwania ze dwa razy zmieniała profilowe na fejsie, oczywiście na Insta również jakieś pojedyncze zdjęcia z powrotów z imprez. Z Instagrama już usunąłem ją z obserwowanych co mi pomaga nie sprawdzać jej aktywności. Najlepsze jest to, że ja wiem że laski robią specjalnie tak po rozstaniu, że pokazują jakie nie są piękne itd. Co mnie jeszcze bardziej boli, bo gdy np widzę ją ładnie umalowaną czy ubraną, to wtedy sobie myślę "a dla mnie się w ostatnim czasie tak nie szykowała". Przykro mi trochę z tym wszystkim - z jednej strony czuję do niej niechęć, zdaje sobie sprawę że logicznie powrót niemiałby żadnego sensu (bo skoro ona nie rozumie, nie docenia i nie szanuje mnie to i tak to się nigdy nie zmieni). Ostatnio zrobiłem też głupotę, bo w przypływie emocji napisałem jej szczerze co myślę o tym wszystkim, na co ona i tak nadal odpisywała mi bardzo zimno. Z jednej strony widzę wtedy że traktuje mnie jak gówno i nie ma to sensu, z drugiej cholernie to boli. Chciałbym jakoś zacząć żyć własnym życiem. Slabee są właśnie momenty, gdy wracają jakieś myśli na jej temat i to, że kiedyś było dobrze
#zwiazki #rozstanie #rozstania
  • 14
  • Odpowiedz
@Telofaza: każdy przez takie coś musi przejść. Rada odemnie gdzie już mam to za sobą: uświadomb sobie ze to koniec, na zawsze. Jak laska raz z tobą zerwie to już nie ma powrotów chyba że z desperacji. Zablokuj ja na fb i innych rzeczach, wywal jej zdjęcia Poprostu usuń ja z twojego życia. Im szybciej to zrobisz tym łatwiej zapomnisz. Znajdź jakieś hobby i żyj życiem bo mamy tylko jedno i
  • Odpowiedz
@ImNewHere: wiem o tym, właśnie chyba będę musiał ją wywalić ze znajomych. Wiem, że to dziecinne ale widzenie jej aktywnej na czacie naprawdę nie pomaga.
I w ogóle druga sprawa. Bardzo zastanawiające jest, że człowiek może się tak zmienić ogromnie w tak krótkim czasie. Przecież też byłem częścią jej życia, trochę mnie to po prostu dziwi że tak mogła zrobić i zerwać sobie, poznać kogoś innego, zacząć po prostu inne życie
  • Odpowiedz
@wymiociny12: Dokładnie, śmiganie na imprezki, poznawanie nowych fagasow i tak dalej. Z dnia na dzień. Właśnie też jestem świadomy tego, że #!$%@? się psychicznie przez to wszystko, jeszcze do tego doszły problemy rodzinne, w związku z życiem codziennym, z którymi musiałem poradzić sobie samemu albo szukać pomocy u przyjaciół i znajomych. A ona tymczasem po prostu ma #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Telofaza: I jak się trzymasz?

Poruszyłeś coś, co trudno mi ułożyć sobie w głowie - nie rozumiem, jak można komuś mówić, że się tą osobę kocha, a potem, kiedy pojawi się ktoś inny (albo jakieś problemy), rzucić tą osobę po miesiącach, czy latach związku.

Dla mnie "kocham Cię", to deklaracja, że jestem z tą drugą osobą czy jest dobrze czy źle...
  • Odpowiedz
@El_Machete: Jak widać można. Mam takie samo podejście jak Ty i też mi to było trudno zrozumieć. Ale taki jest już świat i jak widać - z jej strony nie była to prawdziwa miłość. Trzymam się lepiej niż miesiąc temu, wrócił mi apetyt i potrafię już o niej nie myśleć cały czas. Nie snila mi się też już dawno (i mam nadzieję, że tak pozostanie). Stopniowo zajmuje się swoimi sprawami i
  • Odpowiedz
@Telofaza: i jak się trzymasz, stary? bo ja już prawie pięć miesięcy od zerwania, od czasu do czasu wymienie z nia parę wiadomości i faktycznie ten zimny ton boli, patrząc na to, że te pare miesięcy temu zrobiłaby praktycznie wszystko, bo tak zakochana była, no a obecnie jedynie chłód ;/
  • Odpowiedz
@czlowiek_hulajnoga: po ciul utrzymujesz kontakt, przecież to dosłownie jebla idzie dostać. Ja się dowiedziałem, że moja dwa tygodnie po zerwaniu bujała się z jakimś typem i mu wyznawała miłość. Wywaliłem ją z mojego życia, usunąłem numer, zdjęcia, wywaliłem z ig a ostatnio nawet ze znajomych na fejsie. Teraz co jakiś czas myślę o niej ale to jest bardziej na zasadzie, że zmarnowała mi dużo czasu, mam z nią super wspomnienia i
  • Odpowiedz
@czlowiek_hulajnoga I przeczytaj sobie to, co napisał w pierwszym komentarzu @ImNewHere ,2 miesiące temu nie do konca to rozumiałem ale teraz uważam to samo co On. A Ty jesteś po 5 miesiącach, laska traktuje Cię jako opcje zapasową pewnie, nie rób z siebie barana i zacznij żyć sam dla siebie, nie dla kogoś kto ma Cię w dupie
  • Odpowiedz
@Dejwid12: Miałeś taka sama sytuacje, bo to bardzo typowe u durnych bab. U nich szybko przychodzi taka faza chęci wyparcia tego i udowodnienia sobie, że "tak naprawdę go nie kocham już, spotykam się z kim innym" itd. A u mnie jest zajebiście :D Faza tęsknoty mi przeszła, czasami tylko mam myśli że po prostu #!$%@? i tyle. Sa plusy - nie muszę się na nikogo #!$%@?ć, nikt na mnie też się
  • Odpowiedz