Wpis z mikrobloga

Miałem w najbliższych wyborach głoswać na PO, ale po tych taśmach Neumanna zagłosuję jednak na SLD.

Żartuję, od kiedy poznałem się na PO nie przeszła mi przez głowę myśl głosowania na tych nieudaczników. A po tym jak się dają nagrywać kelnerom i młodzieżówcę, to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby na nich głosować:) Wszystko byle nie POKO

#polska #neuropa #4konserwy #afera #tasmy #polityka #takaprawda
  • 14
@eclypse: serio, chciałeś głosować na partię którą wyzywasz od "platfusów", a wcześniej ścigałeś platformerskich trolli ? I chcesz głosować na Lewicę mimo, że śmiejesz się z lewaków ?
@danob99: czytasz do końca to co komentujesz?
Na platfusów raz głosowałem, jak byłem jeszcze młody i głupi i "zabierałem babci dowód"

Śmieję się z lewaków, mimo że sam jestem lewakiem i ich wspieram, masz już zwarcie w głowie?
@Kielek96: jeżeli jako kryterium uznajesz trzymanie za mordę członków klubu parlamentarnego to tak. Najlepiej zrobić system jednopartyjny, wtedy świetna organizacja Partii zapewni dobrobyt i szczęście wszystkim Polakom.
Ale jeżeli spojrzeć na sprawę przez pryzmat kultury parlamentarne, dobrych obyczajów i poszanowanie zasad to PiS wyraźnie wychodzi na prowadzenie w walce o tytuł porażki tego sejmu.
Ale jeżeli spojrzeć na sprawę przez pryzmat kultury parlamentarne, dobrych obyczajów i poszanowanie zasad to PiS wyraźnie wychodzi na prowadzenie w walce o tytuł porażki tego sejmu.


@yeron: Chodzi mi o to, że są najlepiej zorganizowani i bezwzględni, a nie że są kulturalni mili i dobrze rządzą naszym krajem. Nowoczesna nawet nie umiała dobrze załatwić sobie subwencji partyjnych...
@Kielek96: ja nie mówię, że ważne jest to czy ktoś jest miły, ani w tym miejscu nie oceniam efektów ich zarządzania. Tylko sposób w jaki sposób się panoszą po Sejmie. Bardzo częste nocne posiedzenia, komisja ds. sprawiedliwości, "zdradzieckie mordy", za które Kaczyński nie trafił przed komisję etyki itd.
@yeron: A to wszystko, dlatego że oni wiedzą, iż mogą sobie na takie #!$%@?ństwa pozwolić, bo jest na to przyzwolenie i przeświadczenie w narodzie, że „PiS kradnie, ale się dzieli z ludem"
@Kielek96:

PiS kradnie, ale się dzieli z ludem

myślę, że to jest raczej myślenie rodzaju:
"Państwo i tak mi nic nie zapewni na dobrym poziomie (edukacja, usługi(biurokracja) czy służba zdrowia), a PiS to przynajmniej pieniądze daje"