Wpis z mikrobloga

Grałem sobie w Europa Universalis 4 Szwecją na Ironman'ie i nie dostałem osiągnięć za wygranie wojny 30-letniej. Dla pewności chciałem spróbować zrobić kolejny achievement - zdobycie wszystkich prowincji granicznych z Morzem Bałtyckim i jest to samo.
Nie chce mi się robić tego od nowa. Jest jakiś cheat/mod pozwalający odblokować wybrane osiągnięcia? Nie interesuje mnie żadem mod dający wszystkie, bo chciałbym sam spróbować to zrobić. Przy zakładaniu save'a Ironman był aktywny. Nie ma żadnych modów. #!$%@?ło mi w trakcie grania neta, nie wiem czy to coś zmienia.
#eu4 #eu4achievementchallenge #europauniversalis #europauniversalis4 #ironman #steam #gry #grypc
  • 20
@Drmscp: Może to dziecinne, ale czuję niedoceniony przez to, że nie zdobyłem tych osiągnięć. Poświęciłem trochę czasu na to, a jednak nic nie dostałem. To trochę jak z plusami na wykopie. Niby nic nie dają, ale człowiek się cieszy jak dostanie albo i jest trochę smutny jak wrzuca coś fajnego w jego mniemaniu i nie dostaje nawet jednego plusika.
@CzerstwaBulka osiągnięcia to w eu najlepsze co może być, zmusza graczy do jakiś dziwnych scenariuszy na które mało kto o by wpadł. Np sailor moon czy tree mountains