Wpis z mikrobloga

Siema mirki od DTP, reklamy i brandingu. Chcę zrobić sobie prywatnie customowe naklejki jak na grafice, która trafi na świecące jabłko na maczku. Dobrze gdyby ta wycięta część na środku nie "wisiała" w powietrzu tylko była właśnie takim jednym elementem, ale z racji, że chciałbym to zrobić dosyć budżetowo (nie chcę wydawać na kilka takich naklejek więcej niż 50zł) to podejrzewam, że coś takiego istnieje, ale jest droższe. (Wydaje mi się, że wymagałoby to dwóch warstw - jednej czarnej i drugiej przezroczystej trzymającej to w kupie lub jakiś wysokiej jakości i gruby nadruk na przezroczystej folii.)

Ktoś coś podpowie jak to zrobić w miarę tanio i gdzie szukać? Na allegro znalazłem właśnie aukcję, z której wrzucam zdjęcie, ale nie pasuje mi jak to wygląda. Może jednak jakieś cięcie laserem w papierze/folii? Ważne, żeby działało to też w kolorze - chciałbym żeby "zamalowana" część była szara/srebrna.

#dtp #druk #branding #naklejki #marketing #poligrafia
ZoNKeR - Siema mirki od DTP, reklamy i brandingu. Chcę zrobić sobie prywatnie customo...

źródło: comment_TOupzT443oTQ85fIybNG7W8Q4A5R5z4u.jpg

Pobierz
  • 7
@Obscured Dokładnie. Tak jak na załączonej grafice. Sęk w tym, że będę tam miał też coś na znak litery „O” której wnętrze wisi w powietrzu i mam trzy opcje:
- dorobić (już w zasadzie to mam) połączenie środka litery o z resztą tła
- zrobić to na jakiejś folii i wtedy środek nie będzie wisiał i nie będzie wymagał czegoś co utrzymałoby to w powietrzu
- oleję to i sam środek litery