Wpis z mikrobloga

@vieniasn: Jeżeli Twój wpis wzbudziłby uzasadnione podejrzenie o tym że chcesz dokonać hara kiri to zjeżdżasz na psychiatryk. No chyba że byś ubłagał policjantów że to tak nie na poważnie. Dlatego lepiej uważać co się pisze jak się nie chce spędzić tego czasu w szpitalu bo z własnego doświadczenia wiem że tam raczej pomocy nie uzyskasz :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryyj: ja doskonale wiem że pomocy nie uzyskasz, ale #!$%@? tam. Ważne że pomogli w papierach. Więcej pomocy od ludzi tu uzyskasz niż z NFZ
@vieniasn: Współczuję. Z tymi lekami niestety cholerna loteria i do tego dawno nie wprowadzono żadnych nowych na rynek. Teraz nadzieja w ketaminie ale zanim to dojdzie do Europy to trochę minie. Cały czas tak #!$%@? bez żadnej poprawy że ZUS Ci niezdolność wklepał? Ja akurat po 10 latach leczenia mam już ogarniętą farmakologię i w związku że mam CHAD to tylko rotuje lekami w zależności od stadium choroby bo u mnie
@kidi1 też się spotkałem z masą wsparcia tutaj. Niby taki portal o śmiesznych rogalach, ale ludzie są spoko


@vieniasn: wszystko zależy na,których trafisz od tego zależy jak wiele osób ci odpowie i czy pójdzie wyżej.
@kidi1 w obecnych czasach przygłupów mogło by być rożnie wtedy były inne mózgi :) GRATULUJE ZE SIĘ UDAŁO!