Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mircy, różowy przegryw here. Nie mam szczerze mówiąc obeznania w temacie i za bardzo kogo zapytać, więc pytanie do innych różowych. Jak długo bolało was przy segzach? Dopiero niedawno miałam swój pierwszy i no, przyjemnym bym tego nie nazwała, a wręcz ból był nie do wytrzymania. Po czym następnego dnia miałam objawy jak przy zapaleniu pęcherza. Bolało, piekło, sikanie co 15 minut, rumianek i furagina pomogła. Przedwczoraj znów było ciupane, znów bolało, może troszkę mniej i oprócz delikatnego dyskomfortu potem już bez takich ekscesów. Ale wczoraj po kolejnym razie znów leżę obolała z termoforem między nogami. Nie wiem czy to coś z moją małą nie tak, czy to normalne, czy iść się badać czy kij wie. Frustruje mnie to bardzo. Może ktoś miał podobnie? Od razu powiem że sucho raczej nie było plus doszedł lubrykant tak dla pewności. Ehhh jesu nawet jak już zaruchane to dalej na przegrywie (,)
#seks #pierwszyraz #zwiazki #dziewictwo #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam tak, strasznie to upierdliwe, a furagine #!$%@? na potęgę. Lekarz mówi, że mam taką niefajną budowę i ułożenie pęcherza, i przez to ten ból i zapalenia po. I że po pierwszej ciąży powinno się zmienić, bo dziecko poprzestawia co nieco w środku ( ͡~ ͜ʖ ͡°) mam nadzieję że tak będzie! Dla pewności zrób badania u urologa.
Tak, zachowujemy wszystkie zasady higieny i środki prewencyjne
TrzeźwyOnkolog: Jeśli bez prezerwatywy, to standardowy temat choroby miodowego miesiąca (Twoja i faceta fora bakteryjna się hmmmm dopasowuje), mniej więcej miesiąc i powinno przejść. KONIECZNIE SIKAJ PO STOSUNKU! nie musisz lecieć od razu, ale tak z kwadransik po/pierwsze razy, bolą zawsze po wejściu chocbys była nie wiem jak mokra. Ja jestem bardzo szczupła i z dziesięć pierwszych razów było nieprzyjemnych, nie chodziło tyle o ból co takie uczucie rozpychania w środku