Wpis z mikrobloga

Dobra Wykopki. inwestuję w lustrzankę i nagłośnienie, biorę się wreszcie do roboty. Mam zamiar jeszcze w tym miesiącu zacząć kręcenie coś w stylu vloga o mieście Łodzi. Chcę pokazać wszystkim, że Łódź jest piękna, że ma tradycje, historię, zabytki, piękne kamienice, i że ten syf, który jest np. na Bałutach czy Starym Polesiu to nie wada, ale zaleta. To będzie coś w stylu Filmowej Encyklopedii Bonisławskiego, ale z jajem, dla młodych z Łodzi i innych miast, którzy twierdzą, że Łódź to syf. Nie pozwolę dłużej tak traktować swojego miasta. Trzymajcie za mnie kciuki. Łódź kreuje! #oswiadczenie #vlog #lodz ##!$%@? #youtube #kochamlodz #piksel169
  • 14
@nieocenzurowany88: Mogę Was informować o pracach związanych z projektem. Będzie mnie to dużo kosztowało, gdyż nie znam się wgl na fotografii i kręceniu filmów, jedynie umiem podstawy Sony Vegasa. Akurat szukam małej imprezy do nakręcenia paru momentów do czołówki, więc #wykopiwolodz może się przydać ;) Z chęcią też pozdrowię Wykop, czy też parę osób, jeśli mi chociaż mentalnie pomogą ;)
@nieocenzurowany88: W tej chwili mam tyle planów, że sam tego nie ogarniam. Czołówka będzie miała ok. 20 sekund, z jednej strony dużo, z drugiej strony mało. Już zmontowałem (a właściwie się namordowałem lekko) podkład z "ŁDZ Skit" Ostrego. Mam też plan, co w tej czołówce zamieścić. Będzie dużo kręcenia, przyda mi się sekunda, dwie z jakiejś imprezy. Wykopiwo będzie moim zdaniem najlepsze, gdyż nie chciałbym się wpieprzać na cudzą imprezę z
@RPG-7: Przy okazji chce się zająć fotografią, trochę się w nią wtajemniczyć, ciekawi mnie też technika kręcenia filmów aparatem ;) A nie stać mnie na inwestowanie w lustrzankę i kamerę jednocześnie.