Wpis z mikrobloga

@dr_gorasul Też tak słyszałem, ale robiłem na polach walki, do scoutów chyba też trzeba optymalny build, a po prostu testowałem korwetę pod raillguny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Keris ja się ostatnio wybrałem na scouty kraitem 2, 3x fixed AX multi i 2x fixed efficent beam. Głupi był to pomysł. Małe gnojki są bardzo szybkie i zwrotne jak imperial fighter. Do tego mają jakiś wredny atak, który przebija tarczę i zadaje damage over time. Byłem w stanie zabić z 10-15 zanim mnie trzeba było lecieć się naprawić a rangą nie leci jakość szczególnie szybko. Jak mi się jeszcze będzie chciało
@Keris Chief daje mi najlepszy balans między zwrotnością a #!$%@?ęciem. Vulture lata trochę lepiej ale brakuje mu wygaru. Krait ma więcej argumentów ale jest jednak bardziej ociężały. FDLa jakoś nie lubię, głównie za to że kamera nie jest na środku kokpitu. Python to taki gorszy Krait a Mamba to gówno które zawraca równie wolno co Korweta. Może Federal Assault Ship dałby radę ale wygląda jak żelazko :D
@Keris: na skauty wystarczy ci to co masz, z broni ax mutlicannony lub lekkie gaussy. przy rozwalaniu ich trzeba uwazac robiąc zwroty, gdyż ta chmura po nich powoli trawi kadłub, ewentualnie mozesz to zniwelowac odpalajac decon limpeta