Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś używa amazfit verge lite? Tylko on i BIP jest do dodania w Mifit. Czy to znaczy że ma język polski i polskie znaki? Ogólnie zastanawiam się nad większym smartwatchem bo Miband4 jest dla mnie za mały. Zależy mi tylko na jakości ekranu, ilości tarcz i baterii.
- w Samsungu nieodpowiada mi ładowanie co 2 dni.
- w Huawei nie pasuje mi aplikacja i to że trzeba mieć 2.
- w BIP za brzydki ekran.

#amazfit #smartwatch #verge #mifit
kaju666 - Hej, czy ktoś używa amazfit verge lite? Tylko on i BIP jest do dodania w Mi...

źródło: comment_KCHuIgjltK8tmw5wUaYn1MdbPHUmsKXB.jpg

Pobierz
  • 18
@kaju666 Mam Verge Lite i nie ma polskich znaków. Tylko BIP dostał polskie znaki jakiś miesiąc temu. Verge Lite jest jeszcze w miarę swierzy, więc pewnie z którąś aktualizacja dodadzą język polski.
@zolwik89 polskiego języka jeszcze nie ma co mi akurat nie przeszkadza. Używam go jako zegarka na codzień jak i do biegania. Generalnie polecam. Bateria trzyma kilka tygodni. Raczej nie będę zmieniał, ale zastanawiam się nad kupnem dodatkowego zagarka typowo do biegania. Ten o ile ma wszystkie podstawowe funkcje sportowe to brakuje bardziej zaawansowanych opcji typu treningi interwałowe czy pomiar wysokosci.
@chemicalkash: jak coś to znalazłem rozwiązanie;)

"Oficjalnie nie ma. Ale ja za radą kogoś na pepperze zmienilem jezyk w telefonie na włoski. Aplikacja i zegarek się zaktualizowały. Potem wróciłem do polskiego. Od.teraz są polskie znaki bez żadnych krzaków:)"