Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Royalowy: pomyśl tylko o tym jak bardzo te "produkty" za ileś lat będą Ci wdzięczne za Twoje wybory teraz. Mam nadzieję ze jak się upomną o skrupulatnie odkładanie co miesiąc 500zl do skarbonki to je otrzymają, bo może im być ciężko kiedy będą spłacać kolosalne długi w imię bezmyślnego "liczy się to co teraz, to ze teraz mam". Nie nazwałabym tego niestety patrzeniem pozytywnym na życie, a raczej dość egoistycznym.
@Royalowy:

Parz na życie pozytywnie, zawsze mogłeś urodzić się murzynem w Etiopii i lepił byś dom z gówna.

Masz podejście jak stare pokolenie: "nie narzekaj! zawsze może być gorzej! Ciesz się z tego co masz!". Coś takiego próbujesz wcisnąć. Ale wiesz co? Ja odpowiadam tak: "Zawsze może być lepiej!" Ty podchodzisz według Ciebie pozytywnie do życia, ale jednocześnie według mnie olewasz wiele jego aspektów. Próbujesz wcisnąć, że stagnacja i podporządkowanie się