Wpis z mikrobloga

@mirekzwirek8: Moje znajome z gimbazy, które były tępe jak strzały i nie ogarniały podstaw z niczego wszędzie komentują, ze na nich głosowały, wiec właśnie tak widzę elektorat wśród młodych
  • Odpowiedz
Zarabiasz minimalna, przychodzi Pan PiS i podnosi Ci minimalna o kilka stówek, daje 1000-1500 na bombelki. W efekcie masz 1/3 kasy więcej w rodzinie (biorąc pod uwagę że Twoja żona też zarabia minimalną). Dziwisz im się? Ja nie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@tomaszq: ale ludzie to debile i dla nich inflacja to obce slowo. Moi rodzice głosowali na PiS, siostra i pewnie szwagier bo jest bombelek i kasę dajo. Takim ludziom nie wytłumaczysz
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: ja mam wrażenie,że to taka młoda patologia, gdzie karynka kazała iść sebkowi na wybory,bo dają za darmo 500 zł, a oni w drodze już 3 bombelek. O świecie i ekonomii wiedzą tyle, co nic. Tak widzę niestety tych młodych ludzi. #!$%@? jakie to przykre
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: u mnie na studiach jest taka pannica, najlepsza na roku jeśli chodzi o naukę, ale no właśnie musi być to ale. Wielka katoliczka, oczywiście, że głosowała na pistacje, a z drugiej strony #!$%@? każdemu dupe za plecami bo to przecież takie chrześcijańskie i jedyne co się dla niej liczy to pieniądze na koncie, nie jej koncie, tylko na koncie jej chłopa. Rip dla tego gościa
  • Odpowiedz