Wpis z mikrobloga

338940,14 - 15,26 = 338924,88

Smog, smog, SMOG atakuje, przed smogiem tylko maska ratuje... ()

No i niestety znowu przyszło biegać w masce. Cud, że wczoraj na półmaratonie fajnie przewiało #smog - ale dziś rano już nie było ten tego... wiatr spadł niemal do zera, temperatura do 6°C, siadła mgła... i już poziom 80-130% ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyruszyłem tuż po 5 rano - niby wstałem wcześnie i szybko się zebrałem, ale potem... oops, nie wziąłem baterii do czołówki - spacer na górę. Wracam - a tu na kot się pojawia i pyta „gdzie śniadanie?”... wracam, daję żarcie, wchodzę do garażu... kurde, gdzie baterie? No tak, zostawiłem przy kocich miskach ()

Nic to, ważne że w końcu pobiegłem. Nawet fajnie się leciało, choć lewe udo tradycyjnie lekko napieprza. Po drodze zauważyłem, że czołówka zaczyna znacząco przygasać - chyba coś nie do końca się akumulatorki naładowały... i mnie pokarało, bo się potknąłem o krawężnik którego nie zauważyłem i mało sobie głupiego łba nie rozwaliłem ( ͡º ͜ʖ͡º) - jakimś cudem się wyratowałem, ale udo i lewy półdupek ostro dały o sobie znać, auć... no ale przynajmniej nie muszę się przed żoną z otarć tłumaczyć xD

Doleciałem do piekarni, bułki kupione - ludzie dziwnie patrzyli, jakbym jakimś kurierem z Czarnobyla był ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bieg zakończony średnią 5:45 min/km. Po wczorajszej połówce widać, że mnie stać na więcej - no ale dobre i to.

Miłego niepodziałku!

enron - 338940,14 - 15,26 = 338924,88

Smog, smog, SMOG atakuje, przed smogiem tylko ...

źródło: comment_YlbroA5cpg72peTSc12GVQMyc1T8tBmh.jpg

Pobierz
  • 15
@enron: jak patrze na te zdjęcia to tylko się cieszę, że mieszkam nad morzem i nie ma smoka :D Tylko czasem dym z komina jak gdzieś przebiegam obok domków.
Fajnie z boku musiało wyglądać jak biegnący kosmita potyka się i wywala na głupi ryj. xD
@enron: ale Ty tak na poważnie z tą trąbą biegasz czy tylko do fotki założyłeś? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@nohtyp_: aż takim atencjuszem nie jestem xD
Biegam w masce, od kiedy zauważyłem że wykaszluję flegmę z sadzą... ()
@enron: jakiej czołówki używasz? Bo ja biegając po lesie troche mało świata mam i zastanawiam sie nad zmianą na coś mocniejszego, a widze Ty masz konkretny jupiter (ʘʘ)
@enron: jakiej czołówki używasz? Bo ja biegając po lesie troche mało świata mam i zastanawiam sie nad zmianą na coś mocniejszego, a widze Ty masz konkretny jupiter (ʘʘ)


@granjero: o dziwo, ten „konkretny jupiter” to zwykła czołówka z biedry za 19,99 - ok. 200lm, zasilana 3xAAA. Świetnie daje radę, po lesie w zupełności wystarcza. Samochody z przeciwka jeszcze za zakrętem zmieniają światła na krótkie ( ͡
@enron: Chciałem jeździć na rowerze z maską, ale rodzice lekarze powiedzieli że będę miał odmę płucną i umrę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Antyradek: no jakbyś jeździł w takiej klasycznej jednorazówce (i to wyczynowo), to jest to nawet prawdopodobny scenariusz. Takie maski jak moja niemal nie stawiają oporów przy oddychaniu - a żeby na rowerze, który przy normalnej jeździe mniej wykańcza niż bieg to już w ogóle