Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lawsuit: U mnie i znajomych przy codziennym braniu efekty są na poziomie placebo i wyrabia się tolerka. Branie tego w większych dawkach (600-1000mg) raz na jakiś czas daje zauważalne efekty w postaci jakościowego snu i zauważalnie wyższego poziomu serotoniny przez kilka godzin po przebudzeniu.
@vizori słabo, myślałem że to bardziej jak minerał albo pierwiastek który się uzupełnia, żeby lepiej brał udział w neuroprzekazie serotoniny podczas snu, niż coś co działa na ośrodkowy układ nerwowy. Bierzesz jeszcze jakieś podobne specyfiki albo coś o podobnych efektach do johimbiny?
@vizori a ashwe skąd masz? Ja mam z kfd niby 5%Wit a jakoś nie widzę żeby na mnie działała, biorę w cyklach. Jak mi tamto od swansona sądzie to zamówię ashe od nich też bo widziałem że mieli. Jeszcze tylko jedno pytanko bo mi już przyszło to 5htp gdzie je przchowujesz w lodówce czy normalnie w szafce jakiejś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lawsuit: Ashwę mam z kfd, biorę codziennie przed snem i coś tam działa - mam po niej bardzo wyraźne i częste sny, łatwiej wstaje mi się rano dobudzić a na codzień czuję się jakiś spokojniejszy. Htp trzymam normalnie na stole, nie zauważyłem żeby sie psuło.