Wpis z mikrobloga

@Insane_Mike nie wiem no ja nie obrażam ich bo trochę czasu na disco spędziłem i sporo im pomogłem np zabijając jakieś gówna swoim msem a teraz oni wyciągają jakieś brudy i poruszają mój temat we wpisie który mnie w ogóle nie dotyczy xD trochę lipa
@fbkq: Nawet mi niekiedy pomogłeś, TC od ciebie miałem i charami handlowałeś/handlujesz. Nic do Ciebie nie mam i nigdy nie miałem, jedynym problemem zawsze był nijaki BoomUe, którego sam pięknie wyjaśniłeś i podsumowałeś - nie przytoczę ssa bo nie mam bazy zdjęć z internetowych chatów (^^).
Stało się jak się stało i tyle, co nie zmienia faktu że kolega Mike się tutaj chełpi tym, że jest złodziejem, a to już normalne
@MrFen Wyjaśniłem bo #!$%@?ł cyrk i jest tego świadomy a pisanie że hackuje i coś tam robi to raczej po to żeby wywołać jeszcze większy ból dupy tego różowego paska co tam zaczął temat na górze. Poza tym od niego też tcki kupowaliście więc wtf xd
@fbkq: no jak podał źródło resellera to się pewnie brało. Ja tylko raz w karierze tc poza tibiacom kupowałem więc nie wiem kto brał od niego ale...czy to ważne?
Niestety ale on nie #!$%@?ł cyrku tylko nadal to robi, nawet teraz tutaj... Rozmawiamy, a on gdzieś w tle krzyczy jak rozzłoszczony mały chłopczyk ().

@Insane_Mike: uspokój się bo już w klawisze na
@fbkq: to było z pół roku temu, ja ledwo wiedziałem co to jest tc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym co jest złego w obrocie kontami? Gorzej z kradzieżami do której, ten bałwan się przyznaje xD. Chełpić się tym, że jest się złodziejem (ʘʘ).

No nie ważne już, nie kontynuujmy tej dramy :P
@fbkq @MrFen juz nie wspomne, ze kobitka ma kompleks piwnicy bo w zyciu z nia slowa nie zamienilem, nigdy stycznosci nie mielismy a tempa strzala powiela jakas drame stworzona przez gówno gildie XD
Rybicka uspokoj sie tam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@fbkq: ale jaką drame, nawet nie poruszyłam tematu gildii, nie zgodziłam sie z jego zdaniem, że bez problemu można wbic 1000 lvl w rok i tyle. Nie moją winą jest, że połowa servera wie, że okrada konta bo sie tym chwali wszedzie a potem nazywa kradzież normalną pracą
@Jaqodka: No ale przecież wbicie 1k levela w rok to nie jest trudna rzecz... Prezydent Relanii aka Norot. Relania wystartowała 6 lutego 2019 a chłop ma na chwilę obecną 806 lvl i to expił większość czasu solo a ostatnio we trzech. To że ty albo ludzie z twojego otoczenia nie są w stanie tego zrobić to nie znaczy, że jest to niemożliwe + jak ktoś ma inne zdanie to nie trzeba
@MrFen: No i właśnie tym pytaniem pokazujesz, że jest to jeszcze łatwiejsze bo on to zrobił od zera na nowym serwerze gdzie był deficyt dobrych itemów przez długi czas i brak odblokowanego roshamuul. Myślę, że biorąc pod uwagę to że założył feru hata którego mógł sprzedać i to jaki profit teraz robi to raczej jest na zero xD