Wpis z mikrobloga

Dziękuje Pan żul w tramwaju.
Zarówno ja, jak i kilku pasażerów prawię sie zbełtało jadąc 2jką w stronę biskupina.
Ledwo wstałem z łóźka dzisiaj, ale ten fetor niedomytej i zasolonej potem dupy połączony z zaschniętymi szczynami na portkach skutecznie mnie rozbudził.

Nie polecam. 3/10.
Aż do teraz mną targa. Blee...

#wroclaw
Pan_niepoprawny - Dziękuje Pan żul w tramwaju.
Zarówno ja, jak i kilku pasażerów pra...

źródło: comment_HvjUIXfS7nxYowoKVUcbPsMvnH0F33OO.jpg

Pobierz
  • 216
@Pimenista: zaraz cię zjada obrońcy żuli i lewaki,że wyrzucanie żuli z środków transportu jest niehumanitarne xD już było kilka dyskusji na ten temat, w tym by wywalić zapis o możliwości usunięcia osób budzących odrazę pasażerów, bodajże w Warszawie. I za każdym #!$%@? razem znajdzie się grupa ludzi czy jakieś fundacje krzyczacych,że to niehumanitarne ()
@Pan_niepoprawny: nie polecam odswierzaczy powietrza z biedronki. Kiedyś wracałem z pracy z kumplem i na domaniewskiej podjeżdża pusty autobus w godzinach szczytu. My zdziwieni , wchodzimy i czujemy ten smrod, chcemy uciekać ale drzwi już już zamknęły. Autobus ruszył a do przystanku jakieś 4 minuty , kumpel wyjmuje świeżo zakupiony odświeżacz i pryska całą puszkę. Niestety nic nie pomogło
@Pan_niepoprawny Często tak kończą ludzie z depresją od picia Jeśli miał tylko jedną i śmierdział tak jak piszesz to raczej niewiele mu zostało. Ostatnio wzywałem w lato karetkę do bezdomnego i okazało się że koleś dostał udaru,stracił pracę a dalej poszło z górki