Wpis z mikrobloga

Heja, chciałbym wymienić swoje zasilanie. Aktualnie mam tesla punk 220w. Wiadomo, jedni zasugerują się estetyką, drudzy praktycznością, ja po czasie zmieniłem przynależność do drugiej grupy. Nieergonomiczny przycisk i kwadratowy kształt, waga moda, to wpłynęło na moją decyzje. Mógłby ktoś zatem polecić mi coś w cenie 140-200zł(z lekkim marginesem), co będzie zasilane przez 2 ogniwa 18650, ale bardziej upchnięte (nie chce kolejnego kolosa), będzie bardziej ergonomiczne?
#epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@scopeno: ja ostatnio kupiłem vapor storm subverter 200w zachęcony ceną na edymie bo chyba tylko 109zl. Kloc podobny do Tesli ale o połowę lżejszy. Myślę że obecnie używa mi się najlepiej z tego co miałem. A było to m.in. asure, lyra od modefined, smok majesty, punk 220w, WYE 200w
  • Odpowiedz
@Rafau1102 W tej cenie jest dalej, ale chyba słaba jakość tego moda, tyle widzę po recenzjach.

@k3lt: Vaporesso wygląda konkretnie, da się go jakoś taniej wyrwać? Na cigabuy też jest spora cenka za niego, pozostają Chiny?
  • Odpowiedz
@msgdn: O, to super. Wytłumaczysz jak? Pytam nieironicznie, nie ogarniam ali, a pewnie masz na myśli jakieś kody, kupony itd. Ja widzę cene $56 i nie za bardzo wiem jak ją obniżyć do 130, chyba, że dałeś zły link.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scopeno: na apce mobilnej Ali z tego linka po wybraniu czarnego mam cenę $33.98 bez żadnych kodów i kuponów. Wydaje mi się, że to kwestia apki mobilnej, spróbuj zainstalować ją na telefonie i z niej sprawdzić
  • Odpowiedz
@msgdn: Mam, dzięki wielkie. A ogarniasz może kwestie zatrzymania na granicy? Jak to rozegrać i kupić, żeby mi sklep zwrócił pieniądze po zatrzymaniu i tak dalej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scopeno: z tego co wiem to Ali dopiero zwalnia kasę do sprzedawcy gdy potwierdzisz odbiór. Jeśli zatrzymają na granicy to dostajesz pismo czy mają odesłać do nadawcy czy zutylizować na Twój koszt. Wybierasz odesłanie i wg mnie Ali powinno Ci zwrócić kasę. Najbardziej stratny jest na tym sprzedawca i z tego co słyszałem Chińczycy z tego powodu przestają już wysyłać do Polski. Ja brałem z tego linka co powyżej standardową wysyłką
  • Odpowiedz
@msgdn: Zamówię w takim razie, z tego co widzę po recenzjach to zasilanie naprawdę dobre jakościowe, za 130zł zaryzykuje, żeby to mieć. Korzystałeś może z Pulse mode? Jak się sprawuje?
  • Odpowiedz
@scopeno: Pulse mode jest domyślnym trybem i z niego właśnie korzystam. Nie odczuwam jakiejś wielkiej różnicy względem VW, ale całość sprawuje się według mnie bardzo poprawnie.
  • Odpowiedz