Wpis z mikrobloga

I cyk dziś wpadł 1k pln - a wystarczyło pozbierać orzechy które bez jakiekolwiek nawożenia sobie ot tak rosną na terenie całej posesji. Poszły po cenie 2,5pl/kg.

W tym było parę skrzynek z ubiegłego roku - większość po rozłupaniu już z pleśnią ale kto to sprawdza. :)

Jak ktoś lubi #orzechywloskie to polecam zdecydowanie zebrać samemu - byle nie od takich handlarzy na targu. Nie dość, że śmiesznie tanio to macie pewność, że nie leżały gdzieś w piwnicy czy nie są z poprzednich lat. #protip

#orzechy #dieta
josedra52 - I cyk dziś wpadł 1k pln - a wystarczyło pozbierać orzechy które bez jakie...

źródło: comment_Zd3svi0SZpInwUx080pm8WXWXXgCKiSd.jpg

Pobierz
  • 12
na allegro masz po 16zł ty sprzedałeś po 2,5


@stefan_1971: Teoretycznie tak ale orzech orzechowi nierówny - za te 2,5 połowa jak nie więcej podczas segregacji pójdzie do kosza. Resztę trzeba jeszcze doprowadzić do ładnego wyglądu. Do tego dochodzi czas związany ze sprzedażą i transportem, zapłata za miejsce na targu... A okres taki, że priorytetem jest zbiór jabłek i gruszek.

Orzechy to tylko taki dodatek.

@jakiezycietakiarab: Nie kradnę, mam sporo
@Mawid_Dotyka: U mnie orzechy całkiem dobrze zniosły tę suszę, laskowe też w porównaniu do ubiegłego roku miały sporo owoców.

@JohnnyAK11: Te siatki to zdjęcie z neta, takich worków było u mnie około 20.

Na zdjęciu widzę niektóre duże. U mnie są stare odmiany, nie za duże więc to też wpływa na taką a nie inną cenę.