Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aurii_: 5hpt i kilka miesięcy trzeźwości robi serotonince dobrze. Jeżeli będziesz przyjmować 5htp to rób sobie przerwy co powiedzmy trzy tygodnie na tydzień czy dwa, żeby nie rozleniwić receptorów
@Neurotine: Zamówione. Miejmy nadzieję, że wrócę do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic już na mnie nie działa, wręcz odwrotnie. Także przerwa i suplementacja musi być..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marfiusz: ja czuję działanie 5htp, poprawia nastrój, odrobinkę chilluje i jeżeli się robi te przerwy to właściwie nie ma skutków ubocznych. Przyjmowałem dawki 200mg rano i 200mg przed spaniem. Więc osobiście polecam, ale zwracaj uwagę na to co dzieje się w organizmie bo wiadomo, nie każdy cukierek każdemu smakuje
@psychoACID to nic, ale on sam się produkuje z tryptofanu i nie omija przekształcenia, gdzie po 5htp organizm ogarnia, że dostaje go w dużej ilości z zerowym wysiłkiem, czyli tolerka wzrośnie i z czasem spada działanie
W dodatku z tryptofanu organizm sam ogarnia ile ma tego zrobić, a z 5htp ma już gotowy budulec, którego wykorzysta jak w jak największej ilości
Nie bez powodu jak zjesz gram 5htp, to czujesz się jak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WiFoN_xD: czyli jak będę #!$%@? 5htp codziennie, co jakis czas zwiększając dawki to mogę sobię nagromadzic ogromny zapas serotoniny i stać sie najszczesliwszym człowiekiem na ziemi? xD Dobrze kminie? XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiFoN_xD: czyli tryprofanu i tak sie nie opłaca suplementowac cały czas bo organizm po jakimś czasie nie bedzie go przeksztalcal w 5htp? Jakby się zjadlo to 5g to otganizm nie zrobilby sobie zapasu czy coś?
W teorii nic, natomiast w praktyce mnie muli i robi się prędko niedobrze. Chociaż akurat tego powodem może być fakt, że ostatnio się z alkoholem w ogóle nie lubię