Wpis z mikrobloga

Ona już wysłana i dawno odebrana jest. Cwaniaczki po prostu wysyłają fakturę po wszystkim. Przewoźnik to DPD. Max wymiary to 300 cm suma 3 boków . U mnie na pewno nie było przekroczony oraz na pewno nie byl przekroczony jeden bok który może mieć max 175. Nawet jak jest lekko zakrzywiona to już niestandard ? Ciężko mi uwierzyć bo wysyłałem o wiele gorsze paczki bez stretcha bez idealnych kątów i wszystkie doszły
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fafik789: przesyłka niestandardowa jak byk. Trza było dopłacić parę złociszy przy wysyłce i nie żałować zamiast teraz się z nimi kopać. Szanse po twojej stronie na udowodnienie czegokolwiek są marne.
@Fafik789: 2 pytania
- paczka nadana bezpośrednio czy przez pośrednika ?
- czy pod folią jest karton ? nie jakieś ulepy typu 2 kartony, karton pognieciony, tektura falista, tylko 1 zwykły normalny karton ?
@Markezi94: Gdzie miałem dopłacić parę groszy xD? Na stronie pośrednika podałem dokładna wagę rozmiar wyszła taka cena to zapłaciłem. Odchylona była może o 1-2 cm na środku. Trafiłem na jakiegoś perfekcjonalistę i go to zabolało ;D nie mam dużego bólu dupy ale po prostu wysłałem już z 100-150 dużych paczek i niektóre były gorsze a mimo to nigdy nie było dopłaty za niestandard
@Markezi94: Rację masz. Zawsze dodaje i biorę też górny pułap przedziału wagowego, żeby kurier więcej zarobił ;D po prostu wysłałem dużo takich paczek bo to ten sam element i ten sam karton a mimo to tylko teraz stwierdzono że to niestandardowe. Zapłacę i tyle ;)
@Fafik789: oczywiście że to jest paczka niestandardowa, i już Tobie tłumaczę dlaczego, bo jest owiniętą w folie
street, takie paczki z automatu są zmieniane na nie standard, już lepiej by było jak byś wysłał w samym kartonie, i w tedy karton nawet nie musi być idealnie prosty a paczka idzie jako standard