Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie polecam @x-kom mimo wielu lat udanych zakupów:

Długa przygoda z komputerem składanym z części z @x-kom część druga.

Część pierwsza

10. Opisałem wszystko na mirko - 09.10.2019
11. X-kom komentuje post standardowo - prosi o wiadomość w prywatnej - wysyłam i czekam... przypominam się i..
12. Telefon z serwisu, że proszą o spakowanie całości zamówienia, zawiezienie do salonu skąd odeślą go do serwisu a tam zamienią na nowy sprzęt, sami poskładają i odeślą do czwartku najpóźniej, czyli 18.10.2019 - ok, czekamy. Był to 10.10.2019
13. 11.10.2019 rano niczym zdążyłem zawieźć sprzęt do salonu dostaję telefon że ze względu na moje dobro, nie muszę się fatygować do salonu, proszą ażeby poczekać na info kiedy będzie tam gotowy sprzęt na który wymienię obecny. Uwaga, podjęli taką decyzję ażeby było szybciej i dla mnie wygodniej.
14. 17.10.2019 czyli wczoraj, dzwonię na serwis, ponowne ogarnięcie sprawy, rozmowa trwa około 10 minut kolejne zapewnienia o tym że teraz wszystko będzie już bardzo szybko a salon z Rzeszowa odezwie się do mnie najpóźniej wieczorem.
15. Nic. KU#$A NIC. Miesiąc od złożenia zamówienia, komputer nie działa. Pieniądze zamrożone w sprzęcie. Pieniądze wydane na paliwo, stracone łącznie kilka dni. Wiele rozmów z infolinią, 75% z nich to brednie. Klient który zamówił komputer dla swojego syna totalnie zniecierpliwiony, ja brzmię przed nim jak ostatni partacz a drogi @x-kom jedyne co teraz zrobi to poprosi o wiadomość prywatną, albo i nie... Nie polecam. Miłego weekendu.

#komputery #mirkopomusz #januszebiznesu #xkom
  • 11
@SanczezG: Zrobiłem już u nich zakupy (dla siebie i dla klientów) na około 40k, zawsze pełna profeska, dlatego miałem zaufanie. Do tego mam wrażenie że dopóki nie byli tak dużą firma mieli znacznie więcej szacunku do klienta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ma4cin1101: no czego nie rozumiesz, wyślij do siebie kontakt na PW. W ten sposób nie będziesz znowu czekać na załatwienie prostej sprawy. Wysyłasz do nich swoje dane oraz numer sprawy i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ma4cin1101: mecz ich do bólu. Każdy dzień zwłoki z ich strony jest na swój sposób + dla Ciebie. Osobiście złych doświadczeń z złomem nigdy nie miałem i gorąco polecam ten sklep mimo wyższych cen. Ogólnie najlepiej postępować jak @SanczezG napisał. Tylko tutaj też doradzam ostrożność, bo wiele sklepów ma tak napisany regulamin, że kupno przez internet z odbiorem w salonie to nie kupno, a jedynie rezerwacja. Największym takim bajerantem jest Euro